×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Vueling otwiera hotel w Barcelonie
Hiszpańska niskokosztowa linia Vueling otwiera hotel w Barcelonie. Obiekt o nazwie Vueling BCN by HC ma przyjąć pierwszych gości w lutym, a koszty inwestycji poniesie sieć hotelarska Catalonia.

Dzięki porozumieniu pomiędzy Vuelingiem a Catalonią przewoźnik chce w przyszłości otworzyć hotele również w innych hiszpańskich miastach.

Pierwszy hotel Vuelinga powstanie przy ulicy Gran Via w Barcelonie i będzie kosztował 13 mln euro. Otwarcie zaplanowano na luty 2013 r., tuż przed odbywającymi się w stolicy Katalonii targami Mobile World Congress. To największa na świecie impreza branży telekomunikacyjnej.

Hotel Vueling BCN by HC będzie miał 64 pokoje. Wystrój każdego z nich będzie odpowiadał jednej z destynacji w siatce połączeń linii, która w Barcelonie ma swoją główną bazę. Hotelowa restauracja ma przypominać wnętrze samolotu, a recepcja będzie podobna do stanowiska odprawy check-in na lotnisku. 

Dominik Sipińskigość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie