×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pięć nowych kierunków z ModlinaRyanair ogłosił dziś (12.12) uruchomienie od sezonu letniego 2013 pięciu nowych połączeń z lotniska w Modlinie oraz zwiększenia oferowania na już obsługiwanych. Według przedstawicieli linii Modlin jest najszybciej rozwijającym się lotniskiem w Europie.

Ryanair będzie latał do Bari, Pizy i Trapani we Włoszech, Marsylii we Francji oraz na hiszpańską wyspę Majorkę. 
Irlandzki przewoźnik zwiększy także częstotliwość oferowania połączeń do Oslo i Rzymu.Bilety będzie można rezerwować w promocyjnych cenach do północy w czwartek (13 grudnia). W przyszłym sezonie letnim Ryanair będzie oferował łącznie 25 kierunków z Modlina. Dzięki 218 lotom tygodniowo linia chce przewieźć 1,6 mln pasażerów z i do tego portu w 2013 r.


Michael Cawley, dyrektor ds. operacyjnych Ryanaira, w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się... na pokładzie samolotu w Modlinie.

To już druga dzisiejsza informacja dotycząca rozwoju Ryanaira w Polsce. Wcześniej irlandzki przewoźnik ogłosił uruchomienie bazy i czterech nowych połączeń z Krakowa. Na godzinę 16:15 zapowiedziana jest konferencja prasowa linii we Wrocławiu. Irlandzki przewoźnik zapowiada, że w przyszłym roku będzie największą linią lotniczą w Polsce.

Paweł Cybulak
fot. Anna Robaczyńskagość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie