Pięć nowych kierunków z Modlina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
12 grudnia 2012 13:52
28 komentarzy
Reklama

Ryanair ogłosił dziś (12.12) uruchomienie od sezonu letniego 2013 pięciu nowych połączeń z lotniska w Modlinie oraz zwiększenia oferowania na już obsługiwanych. Według przedstawicieli linii Modlin jest najszybciej rozwijającym się lotniskiem w Europie.

Ryanair będzie latał do Bari, Pizy i Trapani we Włoszech, Marsylii we Francji oraz na hiszpańską wyspę Majorkę.
Irlandzki przewoźnik zwiększy także częstotliwość oferowania połączeń do Oslo i Rzymu.Bilety będzie można rezerwować w promocyjnych cenach do północy w czwartek (13 grudnia). W przyszłym sezonie letnim Ryanair będzie oferował łącznie 25 kierunków z Modlina. Dzięki 218 lotom tygodniowo linia chce przewieźć 1,6 mln pasażerów z i do tego portu w 2013 r.


Michael Cawley, dyrektor ds. operacyjnych Ryanaira, w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się... na pokładzie samolotu w Modlinie.

To już druga dzisiejsza informacja dotycząca rozwoju Ryanaira w Polsce. Wcześniej irlandzki przewoźnik ogłosił uruchomienie bazy i czterech nowych połączeń z Krakowa. Na godzinę 16:15 zapowiedziana jest konferencja prasowa linii we Wrocławiu. Irlandzki przewoźnik zapowiada, że w przyszłym roku będzie największą linią lotniczą w Polsce.

Paweł Cybulak
fot. Anna Robaczyńska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
andrzejtoulon 2012-12-13 08:42   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Cieszyło by mnie polaczenie z Marsylii ale do Wrocławia gdzie najczęściej latam. Mieszkajac dokładnie w połowie drogi miedzy Mrs i Nce lepsza alternatywa dla mnie jest polaczenie LOT-u do waw i tam przesiadka do wro czy nawet mrs muc wro. Jakos ten Modlin mi nie pasuje.
irton 2012-12-12 21:32   
irton - Profil irton
PMI bosko :D
2012-12-12 20:50   
 - Profil
Dobry ruch Ryana. Wizz ucieka, Ryan się wzmacnia. Życzę im bazy takiej jak na Stansted.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama