×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Poznań-Edynburg od stycznia


Ryanair przywraca połączenie z Poznania do Edynburga. Pasażerowie polecą ponownie z Wielkopolski do Szkocji już od 21 stycznia. 

Irlandzki przewoźnik niskokosztowy zawiesił loty pomiędzy Poznaniem a Edynburgiem w październiku, z rozpoczęciem sezonu zimowego. Rejsy na tej trasie były wykonywane od 2008 r. Od 21 stycznia z Poznania do Edynburga polecimy dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. W poniedziałki samolot będzie wylatywał z Edynburga o 12:55. Lądowanie w Poznaniu zaplanowano na 16:10, a wylot z powrotem na 16:35. Pasażerowie wylądują w Szkocji o 18:00. W piątki samolot wyleci z Edynburga o 15:10, wyląduje w Poznaniu o 18:25. Rejs powrotny zaplanowano na 18:50, a przylot do Edynburga na 20:15 (wszystkie godziny czasu lokalnego).

Ryanair na swoim systemie rezerwacyjnym podaje informację o przylocie do Edynburga w piątki o godzinie 21:15 - jest to najprawdopodobniej błąd systemu. Za zwrócenie uwagi dziękujemy czujnemu czytelnikowi z klubu "Latamy z POZnania". 

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożykgość_e4b25 - Profil
gość_e4b25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie