×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Hamburg (HAM)


Fuhlsbuettel Arpt
"Hamburg Airport" - międzynarodowy port lotniczy miasta Hamburga, czwarte pod względem wielkości i najstarsze lotnisko w Niemczech. Od czasu otwarcia nowego terminalu w roku 2005, jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Port, który dysponuje dwoma terminalami (T1, T2) jest w stanie obsłużyć równocześnie do 53 maszyn. w ciągu godziny może startować i lądować do 48 samolotów.W roku 2006 lotnisko obsłużyło blisko 12 milionów pasażerów. Port obsługuje głównie loty na trasach krajowych i europejskich. Poza tym istnieje możliwość lotów "non-stop" do New York/Newark (Continental), Dubaju (Emirates), Toronto (Air Transat) i Teheranu (Iran Air). Lotnisko położone jest ok. 8 km na północny wschód od centrum Hamburga w dzielnicy Fuhlsbüttel.

  • Okazje z Polski na lotnisko Hamburg (HAM)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Hamburg


Jak dojechać na lotnisko Hamburg?


Samochodem:
Bardzo dobre oznaczenia kierunku jazdy w mieście. Szczegółowe plany dojazdu na lotnisko można znależć na w/w stronie internetowej w dziale "Orientierung".

Kolej/Metro:
Jest kolejka podmiejska (S-Bahn Nr. S1) która odjeżdża co 10 min i łączy centrum z lotniskiem. Czas jazdy do dworca głównego to 25 minut i koszt wynosi 2,75 Euro. (Stan 01/2010)

Autobusem:
Linie 26, 39, 172, 292, 606 (autobus nocny) oraz "Airport Express" z dworca głównego (Hauptbahnhof) bezpośrednio na lotnisko. Czas podróży w zależności od wybranego połączenia autobusowego od 20-40 minut.

Taxi:
Postoje taksówek przy wyjściach do terminali. Czas dojazdu do miasta: ok. 30 minut, koszt - ok. 20 Euro.

Wypożycz auto na lotnisku HamburgPołączenia z tego lotniskaZalety: Bardzo fajne duże lotnisko Polecam bardzo :)
Wady: Brak
10

/10

21/10/2017 07:46,  
Zalety: Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, ciekawa siatka połączeń do Europy, bardzo wyraźne komunikaty głosowe, dużo stanowisk check-in i szybka kontrola bezpieczeństwa.
Wady: Mała ilość punktów gastronomicznych jak na tej wielkości lotnisko, w szczególności po przejściu kontroli bezpieczeństwa, mało gniazdek elektycznch.
8

/10

22/12/2016 11:00,  
Zalety: prawie że w centrum ;) dogodne dojazdy, dobre "wyposażenie" po kontroli. można palić
Wady: nie zauważyłem ;)
6

/10

22/01/2012 10:59,  
Przemyslaw Raniszewski
Przemyslaw Raniszewski
Zalety: Nowoczesne lotnisko, szybki i tani dojazd, dużo sklepów i tanie restauracje, super siatka na Europe
Wady: trochę nie miła obsługa
9

/10

20/02/2010 13:01,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie