×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Ankara (ESB)


Esenboga Arpt
Port lotniczy obsługujący aglomerację tureckiej stolicy - Ankary. Posiada jeden duży terminal podzielony na dwie części: międzynarodową i krajową. Na lotnisku swoją bazę posiadają linie AnadoluJet oraz Turkish Airlines.

  • Okazje z Polski na lotnisko Ankara (ESB)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Ankara


Jak dojechać na lotnisko Ankara?


Samochód

Z centrum Ankary należy kierować się na drogę szybkiego ruchu prowadzącą wprost na lotnisko (drogowskazy: Havalimani). Droga ta stanowi część obwodnicy miasta.

Autobus/Komunikacja publiczna

Komunikację autobusową zapewnia Havas. Klimatyzowane autokary w ciągu dnia odjeżdżają co pół godziny zarówno z centrum miasta (Stadion Narodowy lub - wybrane kursy - Główny Dworzec Autobusowy) jak i spod terminalu lotniska. Ich nocny rozkład jazdy dostosowany jest do rozkładu lotów. Podróż trwa 30-40 min. i kosztuje ok. 5 euro.
Brak jest połączenia kolejowego. W przyszłości planowane jest połączenie linią metra M5, która zacznie swój bieg przy głównym dworcu kolejowym i skończy na lotnisku.

Taxi

Przejazd taksówką (należy używać tylko autoryzowanych przez lotnisko przewoźników) to koszt ok. 30-50 euro. Czas dojazdu do centrum miasta wynosi 20-40 min.

Wypożycz auto na lotnisku AnkaraPołączenia z tego lotniskaZalety: Port lotniczy o ładnej architektonice. Przyjemne przestrzenie, czysto, sprawna obsługa zarówno po przylocie jak i na wylocie. Rozbudowana siatka połączeń krajowych. Dobre transfery z centrum miasta.
Wady: Trochę mało sklepów i niezbyt liczne połączenia międzynarodowe.
9

/10

06/08/2014 11:22,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Ankara

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie