×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko East Midlands (EMA)


Lotnisko znajduje się w odleglości ok. 15 mil od Nottingham i ok. 10 mil od Derby. Z których to miast łatwo można uzyskać połączenie do innych miast w środkowej Anglii. Lotnisko powstało ponad 40 lat temu i obecnie jest pod dyrekcją Manchester Airport Group. Przeżywa swój bardzo silny rozwój. Na lotnisku obecnie operują głównie linie niskokosztowe takie jak: BMI Baby, Easy Jet, Ryanair. Poza liniami niskokosztowymi z EMA można polecieć takimi liniami jak: BMI, BA, ThomsonFly,First Choice Airways. Do Polski trasy obsługuje Ryanair: Wrocław i Łódź.

  • Okazje z Polski na lotnisko East Midlands (EMA)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska East Midlands


Jak dojechać na lotnisko East Midlands?


Samochodem:
Przy lotnisku znajduje się autostrada M1, która jest najbardziej wygodnym dojazdem dla samochodów podrożujących zarówno z północy jak i południa Anglii. Dla pasażerów podróżujących z Derby proponowany jest dojazd droga krajową A52

Autobusem:
z Nottingham - SKY Link kursuje 24h na dobę. Z Derby - Airline Shuttle - kursuje co 30min

Taxi:
Na lotnisku znajduje sie firma taksówkarska Checkers Cars.

Wypożycz auto na lotnisku East MidlandsPołączenia z tego lotniskaOpinie o lotnisku East Midlands

Zalety: Dobry i dosc tani dojazd do okolicznych miast. Niezbyt duze, ale dosc przyjemne i dobrze oznakowane lotnisko. Bezposrednie loty do Wroclawia :))
Wady: Lotnisko w East Midlands jest niestety zbyt maly jak na ruch, ktory obsluguje. Jednoczesne ladowanie 2 Boeingow 737-800 tworzy straszny tlok przy kontroli bezpiecznestwa, przez co pasazerowie czekaja nawet na przed budynkiem. Wlade powinny pomyslec nad rozbudowa hali przylotow ;)
6

/10

02/06/2016 19:36,  
klaudia fanka ryanaira
klaudia fanka ryanaira
Zalety: Dużo sklepów na bezcłówce , duży parking , brak opcji zgubienia się na lotnisku , niektóre komunikaty po polsku , leciałam ryanairem i mój bagaż miał 20,4 kg na max.20 kg ale bez problemu bez dopłaty
Wady: Brak
10

/10

01/02/2014 16:58,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o East Midlands

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie