×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Doncaster Sheffield (DSA)


Robin Hood Airport
Międzynarodowy lotnisko zlokalizowany na dawnej bazie lotniczej RAF-u Finningley w hrabstwie South Yorkshire, w Anglii. Port lotniczy Robin Hood jest oddalony 10 km od Doncaster oraz 29 km od Sheffield. Jest głównie używany przez mieszkańców dwóch hrabstw, South Yorkshire oraz West Yorkshire.

  • Okazje z Polski na lotnisko Doncaster Sheffield (DSA)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Doncaster Sheffield


Jak dojechać na lotnisko Doncaster Sheffield?


Autobusem:
Od stacji kolejowej w Doncaster do lotniska kursują trzy linie autobusowe. Czas jazdy ok 25 min, częstotliwość kursów 20 min. Ceny biletów ok 2,50 funta.

Autobusy linii 707 (operator Wilfreda-Beehive) są bezpłatne po okazaniu karty pokładowej lub potwierdzenia rezerwacji (dla pasażerów Wizz Air ale możliwe, że w innych liniach jest podobnie) Odjazdy z Doncaster 35 po pełnej, z lotniska 5 min po pełnej.

Wypożycz auto na lotnisku Doncaster Sheffield


Linie na lotnisku Doncaster SheffieldPołączenia z tego lotniskaOpinie o lotnisku Doncaster Sheffield

elek
elek
Zalety: Lotnisko małe choć jak na odbywający się tam ruch pasażerski zbyt duże. Głównie operują z niego touroperatorzy oraz WizzAir do Polski i na Litwę. Liczba sklepów w sklepie wolnocłowej odpowiednia (perfumy, alkohol, księgarnia i kawiarnia). Obsługa uprzejma i pomocna.
Wady: Lokale w strefie ogólnodostępnej otwarte są wyłącznie w porach startów i lądować. Potem mogą być zamknięte nawet na kilka godzin w trakcie dnia. Kontrola bezpieczeństwa z powodu niewielkiego ruchu bardzo drobiazgowa i szczegółowa w porównaniu z lotniskami o dużo większym ruchu.
7

/10

03/03/2013 14:24,  
Tomasz Niewiadomski
Tomasz Niewiadomski
Zalety: Ładne i fajne. Smaczne jedzonko.
Wady: Brak.
10

/10

06/01/2012 23:45,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Doncaster Sheffield

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie