Lotnisko Santa Cruz (VVI)

Lotnisko  Lotnisko Santa Cruz (VVI)

Port lotniczy Viru Viru Intl Arpt znajduje się w kraju Boliwia i posługuje się kodem VVI.
Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Air Europa.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do niego, lista połączeń dostępnych z Viru Viru Intl Arpt a także opinie o nim napisane przez naszych czytelników.

Okazje z Polski na lotnisko Santa Cruz (VVI)

Zarezerwuj hotel w Santa Cruz (VVI)

Zarezerwuj auto w Santa Cruz (VVI)

Mapa

Połączenia z tego lotniska

Opinie o lotnisku Santa Cruz

ortler 29/09/2015 09:51   
ortler - Profil ortler
4 Zalety: Główny hub Boliwii, gdyż lotnisko w La Paz, faktycznej stolicy kraju, położone na wysokości 4000 m n. p. m. z powodu wysokości nie może przyjmować wielu typów samolotów. Bezpośrednie połączenie VVI z Europą (niestety tylko z Madrytem) zapewniają linie BOA (Boliviana de Aviacion) oraz Air Europa. Sporo jest połączeń z głównymi miastami południowo-amerykańskimi, a także lotów do poszczególnych miast Boliwii. Loty tranzytowe są sprzężone, a bagaż przeładowywany jest sprawnie. Do samolotów wchodzi się przez rękawy. Funkcjonują one na lotniskach biednego kraju, jakim jest Boliwia, natomiast w znacznie bogatszej Polsce jedynie na Okęciu oraz dopiero ostatnio w Gdański i Krakowie. Wielki wstyd !

Wady: Terminal lotniska zbyt ciasny jak na główny hub kraju. Pasażerowie tranzytowi w strefie eksterytorialnej stłoczeni są w małej salce pozbawionej przyzwoitej wentylacji. Przebywanie tam przez dłuższy czas w oczekiwaniu na połączenie docelowe jest bardzo męczące. Z tego powodu obniżyłem ogólną ocenę lotniska, gdyż sytuacja istniejąca w tej materii wymaga radykalnej poprawy.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama