×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Santa Cruz (VVI)


Viru Viru Intl Arpt
Port lotniczy Viru Viru Intl Arpt znajduje się w Santa Cruz w Boliwia i posługuje się kodem IATA VVI. Operuje z niego m.in. Air Europa.

  • Okazje z Polski na lotnisko Santa Cruz (VVI)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Santa Cruz


Wypożycz auto na lotnisku Santa Cruz


Linie na lotnisku Santa CruzPołączenia z tego lotniskaZalety: Główny hub Boliwii, gdyż lotnisko w La Paz, faktycznej stolicy kraju, położone na wysokości 4000 m n. p. m. z powodu wysokości nie może przyjmować wielu typów samolotów. Bezpośrednie połączenie VVI z Europą (niestety tylko z Madrytem) zapewniają linie BOA (Boliviana de Aviacion) oraz Air Europa. Sporo jest połączeń z głównymi miastami południowo-amerykańskimi, a także lotów do poszczególnych miast Boliwii. Loty tranzytowe są sprzężone, a bagaż przeładowywany jest sprawnie. Do samolotów wchodzi się przez rękawy. Funkcjonują one na lotniskach biednego kraju, jakim jest Boliwia, natomiast w znacznie bogatszej Polsce jedynie na Okęciu oraz dopiero ostatnio w Gdański i Krakowie. Wielki wstyd !
Wady: Terminal lotniska zbyt ciasny jak na główny hub kraju. Pasażerowie tranzytowi w strefie eksterytorialnej stłoczeni są w małej salce pozbawionej przyzwoitej wentylacji. Przebywanie tam przez dłuższy czas w oczekiwaniu na połączenie docelowe jest bardzo męczące. Z tego powodu obniżyłem ogólną ocenę lotniska, gdyż sytuacja istniejąca w tej materii wymaga radykalnej poprawy.
4

/10

29/09/2015 09:51,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Santa Cruz

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie