Lotnisko Oslo Torp (TRF)

Lotnisko  Lotnisko Oslo Torp (TRF) 6.4

Lotnisko Torp zlokalizowane jest w Sandefjord ponad 110 km od Oslo.

Zarezerwuj hotel w Oslo Torp (TRF)

Zarezerwuj hotel w mieście Oslo Torp (TRF)

Jak dojechać na lotnisko Oslo Torp (TRF)

Samochodem:
Z Oslo można się dostać drogą ekspresową E18, która biegnie przez okręg Vestfold do Kristiansand na południu. By dojechać na lotnisko Torp należy zjechać z drogi ekspresowej E18 w miejscowości Fokserød, stamtąd do portu są 2 km dobrze oznakowanej drogi.

Kolej/Metro:
Koleją z Oslo lub Skien, wysiadamy na dworcu kolejowym Sandefjord Station. Stamtąd przesiadamy się do autobusu, który dowiezie nas do lotniska Torp

Autobusem:
Autobusem z Oslo - Torp Expressen. Autobus odjeżdża z głównego dworca autobusowego w Oslo, zatrzymuje się na większych przystankach. Cena 170 NOK/1 str., 300 NOK/2 str. Kursy są skomunikowane z przylotem i odlotem Wizz Air i Ryanair

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Oslo Torp

Zarezerwuj auto w Oslo Torp (TRF)

Opinie o lotnisku Oslo Torp

droker69 12/07/2023 20:00   
10 Zalety: Małe skromne , ale wszystko jest !

Wady: BRAK !
mch96 27/04/2016 15:12   
8 Zalety: Małe lotnisko ze sprawną kontrolą bezpieczeństwa, bardzo dobry dojazd do Oslo zarówno busem jak i pociągiem (do stacji kolejowej jedzie darmowy shuttle bus który jest zsynchronizowany z przyjazdami/odjazdami pociągów), wystarczająca oferta w sklepach wolnocłowych, szybki odbiór bagażu, czyste toalety oraz poidełka.

Wady: Przejście z kontroli bezpieczeństwa lub do odbioru bagażu tylko przez sklep wolnocłowy, tylko jedna restauracja i sklep w strefie ogólnodostępnej.
Ficino 07/09/2015 18:09   
1 Zalety: Dla nieznających angielskiego-informacja (częściowo) po polsku. Możliwość wyboru przewoznika w dojezdzie do Oslo (co jednak nie skraca odległości ponad 110 km do Busterminal do Oslo i nie zmniejsza kosztów).

Wady: Małe i ciasne, raczej stare, często psuje się maszyna do wymiany obcych walut na norweskie korony. Lotnisko zamykane między 24:00 a 4:15 - próby pertraktacji co do możliwości przeczekania niewiele pomagają! Obsługa słabo zainteresowana realną pomocą pasażerom w kwestiach wymiany walut/znalezienia noclegu, udzielenia szerszych informacji. Duże trudności z zapłatą w Euro
PFT 24/06/2015 19:37   
7 Zalety: Dobra obsługa i w miarę czysto :) Do tego dochodzi świetny punkt obserwacyjny na parkingu!

Wady: Lotnisko wydaje się być już dość stare i trochę za małe.
Radek 03/06/2012 11:20   
6 Zalety: Dogodny dojazd bus plus pociąg do miasta Sandefjord. Bardzo miła obsługa lotniska. Dla nieznających angielskiego, komunikaty w języku polskim.

Wady: Lotnisko małe, ciasne, prowizoryczne, bardzo daleko od Oslo, jeśli ktoś się do Oslo wybiera.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy