×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Oslo Torp (TRF)


 6.2

/10

Sandefjord Torp Arpt
Lotnisko Torp zlokalizowane jest w Sandefjord ponad 110 km od Oslo.

  • Okazje z Polski na lotnisko Oslo Torp (TRF)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Oslo Torp


Jak dojechać na lotnisko Oslo Torp?


Samochodem:
Z Oslo można się dostać drogą ekspresową E18, która biegnie przez okręg Vestfold do Kristiansand na południu. By dojechać na lotnisko Torp należy zjechać z drogi ekspresowej E18 w miejscowości Fokserød, stamtąd do portu są 2 km dobrze oznakowanej drogi.

Kolej/Metro:
Koleją z Oslo lub Skien, wysiadamy na dworcu kolejowym Sandefjord Station. Stamtąd przesiadamy się do autobusu, który dowiezie nas do lotniska Torp

Autobusem:
Autobusem z Oslo - Torp Expressen. Autobus odjeżdża z głównego dworca autobusowego w Oslo, zatrzymuje się na większych przystankach. Cena 170 NOK/1 str., 300 NOK/2 str. Kursy są skomunikowane z przylotem i odlotem Wizz Air i Ryanair

Wypożycz auto na lotnisku Oslo Torp


Linie na lotnisku Oslo TorpZalety: Małe lotnisko ze sprawną kontrolą bezpieczeństwa, bardzo dobry dojazd do Oslo zarówno busem jak i pociągiem (do stacji kolejowej jedzie darmowy shuttle bus który jest zsynchronizowany z przyjazdami/odjazdami pociągów), wystarczająca oferta w sklepach wolnocłowych, szybki odbiór bagażu, czyste toalety oraz poidełka.
Wady: Przejście z kontroli bezpieczeństwa lub do odbioru bagażu tylko przez sklep wolnocłowy, tylko jedna restauracja i sklep w strefie ogólnodostępnej.
8

/10

27/04/2016 15:12,  
Zalety: Dla nieznających angielskiego-informacja (częściowo) po polsku. Możliwość wyboru przewoznika w dojezdzie do Oslo (co jednak nie skraca odległości ponad 110 km do Busterminal do Oslo i nie zmniejsza kosztów).
Wady: Małe i ciasne, raczej stare, często psuje się maszyna do wymiany obcych walut na norweskie korony. Lotnisko zamykane między 24:00 a 4:15 - próby pertraktacji co do możliwości przeczekania niewiele pomagają! Obsługa słabo zainteresowana realną pomocą pasażerom w kwestiach wymiany walut/znalezienia noclegu, udzielenia szerszych informacji. Duże trudności z zapłatą w Euro
1

/10

07/09/2015 18:09,  
Zalety: Dobra obsługa i w miarę czysto :) Do tego dochodzi świetny punkt obserwacyjny na parkingu!
Wady: Lotnisko wydaje się być już dość stare i trochę za małe.
7

/10

24/06/2015 19:37,  
Radek
Radek
Zalety: Dogodny dojazd bus plus pociąg do miasta Sandefjord. Bardzo miła obsługa lotniska. Dla nieznających angielskiego, komunikaty w języku polskim.
Wady: Lotnisko małe, ciasne, prowizoryczne, bardzo daleko od Oslo, jeśli ktoś się do Oslo wybiera.
6

/10

03/06/2012 11:20,  
Adam Czekała
Adam Czekała
Zalety: Brak
Wady: To lotnisko to jakis zart godzinne oczekiwanie po przylocie na bagaz ,odprawa otwierana na godzine przed przylotem długie kolejki
1

/10

28/05/2012 08:36,  

Powiązane wiadomości
Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie