×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Trapani (TPS)


Birgi Arpt
Port lotniczy położony 15 km na południe od Trapani, na Sycylii, we Włoszech. Lotnisko nosi imię Vincenzo Florio. Jest jednym z pięciu cywilnych portów lotniczych na Sycylii, ale wykorzystywany jest także do celów wojskowych.

  • Okazje z Polski na lotnisko Trapani (TPS)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Trapani


Wypożycz auto na lotnisku Trapani


Linie na lotnisku TrapaniZalety: Dość blisko samego Trapani, skomunikowane autostradą, którą można też komfortowo dojechać także do Palermo. Samo lotnisko dość małe ale wydajne, kolejka tworzyła się przed security, ale to dlatego, że właśnie tam stała Pani z wagą i weryfikowała wagę bagażu podręcznego. Ceny jak na tak małe lotnisko przystępne (w porównaniu z Bergamo). Boarding ma postać "sprintu" po płycie.
Wady: Mało punktów usługowych w airside, mało miejsc siedzących, boarding na piechotę po płycie lotniska. Linią dominującą na lotnisku jest Ryanair skutkiem czego robią co chcą z pasażerami - szczegółowe kontrole wagi bagażu podręcznego to cecha charakterystyczna lotnisk zdominowanych przez tą linię.
6

/10

28/06/2011 17:57,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Trapani

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie