×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Poprad Tatry (TAT)


Poprad Tatry
Lotnisko Poprad-Tatry znajduje się zaledwie 5 km od dworca autobusowego i kolejowego. Do portu lotniczego można dostać się również poruszając sie drogą E85 (2 km od lotniska). Samoloty startują i lądują na pasie o długości 2600 metrów.

Jest to jedno z najwyżej położonych lotnisk w Europie.

  • Okazje z Polski na lotnisko Poprad Tatry (TAT)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Poprad Tatry


Jak dojechać na lotnisko Poprad Tatry?


Samochodem:
Do Zakopanego prowadzi droga krajowa nr 95, która łączy te miejscowości z Krakowem. Sieć dróg umożliwia bezpośredni dojazd ze śląska i Nowego Sącza.

W pobliżu Zakopanego ulokowane są trzy przejścia graniczne: całodobowe w Chyżnem, na Łysej Polanie, i w Chochołowie oraz w Niedzicy - czynne w ciągu dnia.

Drogą E85 kierując się na Stary Smokovec, dalej za znakami. Na Słowacji obowiązują winiety za korzystanie z autostrad. Samochód można wypożyczyć we wszystkich większych miastach na Słowacji.

Autobusem:
Z Zakopanego do Popradu można dostać sie korzystając z autobusów lub prywatnych mikrobusów, szybko i tanio dotrzemy w każde miejsce.

Wypożycz auto na lotnisku Poprad Tatry


Linie na lotnisku Poprad TatryOpinie o lotnisku Poprad Tatry

Zalety: Miła obsługa, spokojnie po polsku mozna sie dogadac.
Wady: To lotnisko żywcem wyjęte z lat 60, nawet monitorów nie ma tylko wisza kartki z danymi oaktualnych lotach, terminal bardzo mały, niestety połączenie TAT-WAW juz dawno zlikwidowane.
4

/10

03/09/2011 00:38,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Poprad Tatry

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie