×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Santiago (SCQ)


Santiago Airport
Lotnisko położone jest około 10 kilometrów na północny - wschód od centrum Santiago de Compostela, stolicy autonomicznego regionu Galicja w Hiszpanii.

  • Okazje z Polski na lotnisko Santiago (SCQ)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Santiago


Jak dojechać na lotnisko Santiago?


Kolej/Metro:
Brak dojazdu koleją na lotnisko. Koleją można dostać się do centrum Santiago de Compostela z wielu hiszpańskich miast.

Autobusem:
Z Dworca autobusowego oraz sprzed stacji kolejowej w Santiago de Compostela na lotnisko jedzie autobus firmy Freire. Rozkład jazdy można sprawdzić tutaj: //www.empresafreire.com/html/castelan/seccion3b.htm Autobusem, bezpośrednio na lotnisko można dojechać również z Lugo oraz La Coruna.

Wypożycz auto na lotnisku SantiagoZalety: Nowoczesny port lotniczy w odległości ok. 15 km (drogą) od Santiago de Compostela. Drugi najważniejszy (po Bilbao) port lotniczy północnej Hiszpanii. Łatwy dojazd autobusami firmy Freire z miasta (bilet 3 Euro w jedną stronę, 5,1 Euro powrotny). Przyjazne ceny gastronomii na lotnisku (niższe niż na polskich lotniskach), szybka kontrola bezpieczeństwa, połączenia do wszystkich większych miast Hiszpanii (Iberia, Ryanair, Vueling) i nie tylko (np. Easy Jet)
Wady: Nie zauważyłem.
10

/10

27/12/2017 17:08,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Santiago

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie