Lotnisko Okinawa (OKA)

Lotnisko  Lotnisko Okinawa (OKA)

Port lotniczy Naha Field znajduje się w kraju Japonia i posługuje się kodem OKA.
Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Lufthansa.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do niego, lista połączeń dostępnych z Naha Field a także opinie o nim napisane przez naszych czytelników.

Okazje z Polski na lotnisko Okinawa (OKA)

Zarezerwuj hotel w Okinawa (OKA)

Zarezerwuj auto w Okinawa (OKA)

Mapa

Połączenia z tego lotniska

kier 11/11/2019 10:27   
kier - Profil kier
10 Zalety: jak na port regionalny to bardzo duży i czysty port lotniczy. Dużo sklepów ceny umiarkowane, toalety bardzo czyste , dużo zieleni przez co port jest miły nawet przy dłuższym oczekiwaniu na samolot. sprawna obsługa i duża ilość punktów informacyjnych. Świetnie skomunikowany z miastem, kolejka monroyal i duża ilość połączeń autobusowych z całą Okinawą. Ceny biletów przystępne. Duża ilość połączeń lotniczych z regionem jak i dalszymi lotniskami Dla mnie wzór lotniska regionalnego , same plusy.

Wady: brak
kier 07/12/2016 08:49   
kier - Profil kier
10 Zalety: Bardzo fajny niewielki ale dość przestronny port lotniczy. Dobrze i czytelnie opisy w języku angielskim. Dużo sklepów, dużo kafejek, restauracji, niskie ceny. Dobrze zorganizowane punkty informacyjne. Miła i kompetentna obsługa, profesjonalna i grzeczna. Sprawna wentylacja i klimatyzacja. Lotnisko mimo swoich lat jest miejscem do którego zawsze się miło wraca . Bardzo dobrze skomunikowane z miastem (NAHA) kolejką jednoszynową.

Wady: Raczej nie ma, mimo że budynki pamiętają minioną epokę.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama