×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Tokio (NRT)


 9.1

/10

Narita
Międzynarodowe lotnisko Narita znajduje się 65 km na wschód od Tokio. Jest największym portem lotnicznym w Japonii.

  • Okazje z Polski na lotnisko Tokio (NRT)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Tokio


Jak dojechać na lotnisko Tokio?


Samochodem:
Port lotniczy Narita jest położony przy autostradzie Shin-Kulo Expressway, która łączy się z autostradą Higashi-Kanto Expressway i drogą 95 prowadzącą do Tokio i pobliskich miast.

Kolej/Metro:
Przejazd pociągiem jest najtańszą opcją transportu z i na lotnisko. Każdy z terminali ma swoją własną stację kolejową: Terminal 1 - The Narita Airport Station, a Terminal 2 - the Airport Terminal 2 Station. Koleje Keisei Electric Railway kursują do Keisei Ueno w centrum Tokio oraz na lotnisko Haneda. Koleje Japan Railways oferują połączenie Narita Express (wymagana uprzednia rezerwacja) oraz szybkie połączenia bez uprzeniej rezerwacji do Tokio i pobliskich miejscowości.

Autobusem:
Autobusy z lotniska Narita jada na lotnisko Haneda, do centrum Tokio, do większości głównych hoteli w Tokio oraz na stację Tokyo Station i Shinjuku Station. Z lotniska można dojechać również do innych miast takich jak Sendai, Utsunomiya i Omiya. Autobusy odjeżdżają z Terminalu 1 (Skrzydło Północne) i Terminalu 2 (Skrzydło Południowe).

Taxi:
Postoje taksówek znajdują się przed terminalami pasażerskimi. Przejazd taksówką jest najmniej atrakcyjną opcją, gdyż kurs do centrum Tokio jest bardzo drogi (około 30,000 yenów) i często długo stoi się w korkach.

Wypożycz auto na lotnisku TokioZalety: lotnisko dla ludzi, funkcjonalność, czystość, to pasażer jest najważniejszy
Wady: brak
10

/10

28/07/2018 22:36,  
Zalety: Wszystko świetnie zorganizowane, super czysto, jak w całej Japonii łazienki na każdym kroku. Coś co dla mnie ma duże znaczenie tzn - ogólnodostępne palarnie w każdej strefie.
Wady: Dosyć drogi transfer do Tokio (jakieś 60km), chociaż liczba opcji robi wrażenie
9

/10

04/11/2016 12:19,  
Zalety: Jak to w Japonii, Czysto i bezpiecznie. Same plusy(prawie). Połączenia z całym okręgiem Musashi, Tokyo, Yokohama, Sendai
Wady: Kulejący język angielski
9

/10

26/03/2016 11:20,  
Zalety: swietne lotnisko, podobno latwy trasfer, super oblusluga A**** LHR-NRT-LHR
Wady: brak
10

/10

20/04/2013 18:41,  
Zalety: Bardzo dobrze zorganizowane - pozwala na szybki transfer, obsluga bardzo dobrze mowi po angielsku, duzo przestrzeni w poczekalniach przy bramkach
Wady: stosunkowo mala ilosc sklepow i restauracji w strefie odlotow
8

/10

24/07/2012 04:15,  

Powiązane wiadomości
Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie