×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Lourdes (LDE)


Tarbes Intl Arpt
Port lotniczy Tarbes Intl Arpt znajduje się w Lourdes w Francja i posługuje się kodem IATA LDE. Operuje z niego m.in. Ryanair, Brussels Airlines, TuiFly oraz Air Malta.

  • Okazje z Polski na lotnisko Lourdes (LDE)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Lourdes


Wypożycz auto na lotnisku LourdesZalety: Małe lotnisko, nieco senne. Przystosowane do obsługi mega grup niepełnosprawnych. Ciekawostką jest przechowalnia na płycie starych i oczekujących na zbycie samolotów w liczbie ok 40. Spotykane tam samoloty to A380, B747, A340, A330, A310, A320, B777, B757. Zależy co jest na szrocie. Na lotnisku w obsłudze pracuje Polka. Zawsze jest obecna przy obsłudze samolotów Ryanair z Krakowa. Bardzo sympatyczne i gotowa udzielić pomocy. Ostatni autobus jadący z lotniska do Lourdes o 20,45 ( w czwartki , w dniu przylotu z Polski). Koszt przejazdu to 2 euro. Autobus trzeba szykać po wyjściu z hali przylotów, na prawo około 30m. Powrotne kursy z placu przed stacją kolejową. Na ranny lot w niedziele jedynie przejazd taxi. Postój taxi jest w Lourdes na placu przed stacją kolejową. Najczęściej taxi jest przystosowane do przejazdu 5-6 pasażerów. Można się dobrać w takie grupy. Przejazd z miasta na lotnisko kosztuje 40euro. Można dogadać się z wieloma kierowcami na 30. Przy odprawie nietypowe przejście do kontroli pomiędzy okienkami.
Wady: Mała ilość punktów gastronomicznych i ceny dość wysokie
7

/10

28/07/2018 14:13,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Lourdes

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie