×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Lubeka Hamburg (LBC)


Blankensee
Międzynarodowe lotnisko położone w północnej części Niemiec, 7 km na południe od centrum Lubeki i 60 km na północ od Hamburga. Lotnisko posiada jeden terminal pasażerski. Do dyspozycji podróżnych są: restauracje, kawiarnie, sklepy, bankomat. Istnieje możliwość skorzystania z internetu i poczekalni dla pasażerów (Airport Lounge) za opłatą 13 euro.

  • Okazje z Polski na lotnisko Lubeka Hamburg (LBC)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Lubeka Hamburg


Jak dojechać na lotnisko Lubeka Hamburg?


Samochodem:
Dzięki dobremu połączeniu za pomocą sieci autostrad w północnej części Niemiec, dojazd do lotniska nie powinien stanowić większego problemu. Wystarczy uważnie śledzić znaki na kluczowych autostradach A1 i A20, a następnie wybrać zjazd na Lubeck-Sued (Lubeka - Południe) i podążać za drogowskazami z informacjami o lotnisku. Przybywszy z centrum Lubeki, należy jechać drogą B207, jednocześnie mając na uwadze drogowskazy prowadzące na lotnisko. Czas podróży z Lubeki to około 10-20 minut.

Kolej/Metro:
W odległości 300m od terminalu znajduje się stacja Lübeck Flughafen. Pociągi kursują do głównego dworca kolejowego w Lubece, gdzie można sie przesiąść na pociąg do Hamburga. Czas przejazdu to około 9 minut, bilet w jedną stronę kosztuje 2,4 euro.

Autobusem:
Z centrum miasta można dostać się na lotnisko linią autobusową nr 6. Czas przejazdu to około 25 minut, natomiast koszt podróży to 2,5 euro. Przystanek autobusowy linii nr 6 przy lotnisku znajduje się przy Blankenseer Strasse, 50 metrów od terminalu. Z/do Hamburga kursuje bus - zsynchronizowany z rejsami Ryanair oraz Wizz Air. Podróż trwa ok. godziny. Bilet w jedną stronę kosztuje ok. 10 EUR.

Taxi:
Czas podróży pomiędzy lotniskiem a centrum Lubeki to ok. 20 minut.

Wypożycz auto na lotnisku Lubeka Hamburg


Linie na lotnisku Lubeka HamburgOpinie o lotnisku Lubeka Hamburg

Zalety: tanie połączenie do "Hamburga" !
Wady: ogólne wrażenie i .... !
4

/10

22/01/2012 10:55,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Lubeka Hamburg

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie