×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Krabi (KBV)


Krabi
Port lotniczy Krabi znajduje się w Krabi w Tajlandia i posługuje się kodem IATA KBV. Operuje z niego m.in. Norwegian, Tiger Airways, Finnair oraz Lufthansa.

  • Okazje z Polski na lotnisko Krabi (KBV)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Krabi


Wypożycz auto na lotnisku KrabiZalety: Dobrze skomunikowane z miastem Krabi a także ważniejszymi kurortami. Niezła jak na tak małe lotnisko i region siatka połączeń. Stefa przylotów - bez zarzutu - czas oczekiwania na bagaże w granicach rozsądku.
Wady: Osobliwy check-in: przy counterach stały zwykłe wagi, na których ważono bagaże, później ustawiane w kupki w zależności od kierunków; taśma - pomimo, że działała - nie była używana. Lotnisko małe, dość brudne (trochę taki nasz dworzec w Warszawie Centralnej po remoncie i w zminiaturyzowanej wersji - niby wszystko na miejscu, ale jednak jakoś tak niezbyt przyjemnie), na strefie odlotów słabo działała klimatyzacja (dlatego rozstawiono wiatraki). Słabiutka strefa komercyjna (na dobrą sprawę to prawie jej brak). Okropne, stare, odrapane autobusy wiozące ludzi do samolotów.
4

/10

17/09/2014 17:44,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Krabi

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie