Linia lotnicza Air Cairo (MC)

Lotnisko  Linia lotnicza Air Cairo (MC) 8.5 Air Cairo - egipska prywatna linia czarterowa, działająca od 2003 roku, obsługująca linie czarterowe i tanie linie lotnicze z lotnisk egipskich, również do Europy (w tym do Polski: Szczecin, Katowice, Warszawa, Łódź, Poznań). Główny port lotniczy Kair, inne porty: port lotniczy Hurghada, port lotniczy Szarm el-Szejk, port lotniczy Luksor. Firma wyspecjalizowała się w obsłudze ruchu turystycznego w oparciu o flotę składającą się z czterech Airbusów A320 (stan luty 2010). 60% udziałów posiadają linie EgyptAir. W 2003 roku zastąpiła Shorouk Airways, które zostały zlikwidowane.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Siatka połączeń Air Cairo

juleczka 03/08/2014 16:25   
10 Zalety: leciałam na wakacje do Egiptu, samolot był nowiutki, aż pachniało "fabryką", bardzo dobre jedzenie na pokładzie, czysto, miłe stewardessy, jak na lot czarterowy nie mam więcej wymagań, a po przeczytaniu opinii niżej zastanawiam się czy ludzie naprawdę nie rozumieją, że lądowanie może być gładkie lub nie? czy to naprawdę aż tak strasznie ważne? i zdanie o tym, że samolot ledwo wylądował to chyba świadczy o obsesji wyolbrzymiania.. u mnie wywołało wybuch śmiechu.. leciałam także dla porównania polskim Enter Air--> to był hardcore i najgorszy dzień w moim życiu.

Wady: nie ma
BenoxPL 02/08/2014 20:34   
3 Zalety: Całe szczęście że dolecieliśmy w jednym kawałku

Wady: Ciasny i duszny A320, coca cola po 5 dolarów. W drogę powrotną z Hurghady do Warszawy przez pomyłkę pilot powiedział że lecimy do Katowic, lądowanie tak twarde że wszyscy podskoczyliśmy. Jednym słowem nie polecam tej linni.
Hanna 20/07/2014 11:05   
8 Zalety: samolot w miarę nowy i w miarę czysty, wiosenny lot do Hurghady z Katowic o czasie, drobne opóźnienie z powrotem, na pokładzie picie.

Wady: godziny lotów okropne.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy