×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air Cairo (MC)


 8.5

/10

Air CairoAir Cairo - egipska prywatna linia czarterowa, działająca od 2003 roku, obsługująca linie czarterowe i tanie linie lotnicze z lotnisk egipskich, również do Europy (w tym do Polski: Szczecin, Katowice, Warszawa, Łódź, Poznań). Główny port lotniczy Kair, inne porty: port lotniczy Hurghada, port lotniczy Szarm el-Szejk, port lotniczy Luksor. Firma wyspecjalizowała się w obsłudze ruchu turystycznego w oparciu o flotę składającą się z czterech Airbusów A320 (stan luty 2010). 60% udziałów posiadają linie EgyptAir. W 2003 roku zastąpiła Shorouk Airways, które zostały zlikwidowane.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Air CairoZalety: leciałam na wakacje do Egiptu, samolot był nowiutki, aż pachniało "fabryką", bardzo dobre jedzenie na pokładzie, czysto, miłe stewardessy, jak na lot czarterowy nie mam więcej wymagań, a po przeczytaniu opinii niżej zastanawiam się czy ludzie naprawdę nie rozumieją, że lądowanie może być gładkie lub nie? czy to naprawdę aż tak strasznie ważne? i zdanie o tym, że samolot ledwo wylądował to chyba świadczy o obsesji wyolbrzymiania.. u mnie wywołało wybuch śmiechu.. leciałam także dla porównania polskim Enter Air--> to był hardcore i najgorszy dzień w moim życiu.
Wady: nie ma
10

/10

03/08/2014 16:25,  
Zalety: Całe szczęście że dolecieliśmy w jednym kawałku
Wady: Ciasny i duszny A320, coca cola po 5 dolarów. W drogę powrotną z Hurghady do Warszawy przez pomyłkę pilot powiedział że lecimy do Katowic, lądowanie tak twarde że wszyscy podskoczyliśmy. Jednym słowem nie polecam tej linni.
3

/10

02/08/2014 20:34,  
Hanna
Hanna
Zalety: samolot w miarę nowy i w miarę czysty, wiosenny lot do Hurghady z Katowic o czasie, drobne opóźnienie z powrotem, na pokładzie picie.
Wady: godziny lotów okropne.
8

/10

20/07/2014 11:05,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie