×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air Madagascar (MD)


Air MadagascarAir Madagascar to malgaskie linie lotnicze powstałe w 1962 r. z siedzibą w Antananarywa. Air Madagascar oferuje przeloty z Paryża oraz z Mediolanu do stolicy Madagaskaru, czwartej co do wielkości wyspy świata, zwanej Czerwoną Wyspą.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


mion
mion
Zalety: Dobrze ale nie za dobrze.tylko za personel 3:((
Wady: Totalny pogrom.
3

/10

14/05/2008 16:41,  
Elżbieta  Mularska
Elżbieta Mularska
Zalety: Cześć samolotów na liniach krajowych nowa. Przemiły personel, jak z resztą wszyscy Malgasze. Możliwośc zakupu biletów w ostatniej chwili (oczywiście na liniach krajowych - 10min przed wylotem).
Wady: Niestety nie zgadzam sie samolot, który lata na linii Paryż Antananrivo jest stary, część siedzeń zniszczona, nieczynne urządzenia grające, odpadające listwy przy lukach bagażowach.
5

/10

05/07/2007 16:46,  
Waldemar Piatkowski
Waldemar Piatkowski
Zalety: Na linach miedzynarodowych super!!! Servis o wiele lepszy anizeli u monopolisty Air France. Jesli chodzi o bagaz, z 30 kg mozna byc zadowolonym. Zawsze i znowu. Polecam
Wady: Linie wewnetrze dla ludzi o mocnych nervach, wiem to z parorszowego doswiadczenia. Ale zawsze lepiej niz parodniowa jazda droga ladowa. Nie zawsze sa przejezdne.
5

/10

27/04/2007 08:53,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie