×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Alitalia (AZ)


 5.3

/10

AlitaliaAlitalia to włoski przewoźnik narodowy. Dominującym udziałowcem wciąż pozostaje włoski skarb państwa, reszta akcji znajduje się w rękach pracowników. Główny inwestor branżowy, Air France, dysponuje zaledwie 2% udziałów. Główny węzeł Alitalii znajduje się na lotnisku Fiumicino w Rzymie. Do końca marca 2008 roku, Alitalia posiadała drugi węzeł na lotnisku Malpensa niedaleko Mediolanu.

Jest członkiem aliansu lotniczego Sky Team i była jednym z jego założycieli..

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: lot z Warszawy do Tokio przez Rzym, gdzie przesiadka wynosiła 45min i niespotykane miłe zachowanie obsługi, która wyszła po przylatujących pasażerów z karteczkami Narita i przeprowadziła do właściwej bramki do Tokio, sam lot bardzo długi ale fantastyczna obsługa w samolocie pozwoliła przetrwać ten lot, jestem bardzo mile zaskoczony i polecam te linie
Wady: brak
10

/10

28/07/2018 22:17,  
Zalety: Ogólnie zadowalający system cateringu na pokładzie jak na loty europejskie. Miły i przyjazny personel, lot o czasie, na wczesnoporannym locie do FCO poduszka i koc miły akcent jak na 3h lotu
Wady: Niestety foteli napchane na pokładzie gorzej niż w tanich liniach. Jestem wysoki więc miałem bardzo duży problem żeby się zmieścić, dobrze że w obu lotach obok siebie miałem miejsce wolne więc siedziałem po skosie inaczej byłoby bardzo ciężko. Stan samolotów też zostawia troche do życzenia, poręcz rozwalona musiałem składać sam bo odpadała.
5

/10

16/07/2018 15:30,  
Zalety: Lot o czasie, darmowy napój i ciasteczka, tanie bilety
Wady: mało miejsca na nogi, brak miejsca na bagaż w schowkach
8

/10

28/02/2018 13:40,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie