×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Eurolot (K2)


 6.5

/10

Eurolot
Eurolot jest obecny na rynku od 1996 roku. Od lipca 2011 prowadzi własne loty między głównymi regionalnymi polskimi lotniskami. W 2012 Eurolot zaczął realizować strategię łącząc polskie miasta z wieloma regionami i miastami w Europie. Firma oferuje także czartery i loty zamówione przez innych przewoźników, w tym PLL LOT. Misją firmy jest rozwijanie lokalnych tras łączących polskie miasta z największych miejsc w Europie. Aby uzyskać ten cel, firma zakupiła nowoczesne turbośmigłowe Bombardiery Q400 NextGen. Obecnie przewoźnik operuje na 11 takich samolotach. 

Eurolot jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Linii Lotniczych Regionów Europy (ERA). Linia jest spółką akcyjną , której właścicielem jest Skarb Państwa ( 62,1 % akcji ) i TF Silesia ( 37,9 % udziałów). 

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Lot na trasie WAW-WRO opóźniony o godzinę z powodu usterki samolotu. Dowiedzieliśmy się o tym będąc już od około 20 minut w autobusie. Przynajmniej samolotem leciało bardzo mało osób i nikt nie mógł narzekać na brak miejsca.
Wady: opóźnienie
6

/10

28/10/2015 14:40,  
Zalety: Odbyłem loty tą linią zarówno na wysłużonych ATRach, jak i nowszych Bombardierach. Na plus zasługuje przede wszystkim bardzo życzliwa załoga, która zawsze służy pomocą. Poza tym plus em w czasach istnienia linii był jej charakter dowozowy dla hubu LO w WAW lub do hubów LH we FRA lub MUC z polskich lotnisk regionalnych.
Wady: Głośne samoloty turbośmigłowe. Rozchwiana własna siatka połączeń, zwana także przez Pasażer. com jako "Festwial tras".
7

/10

24/10/2015 12:19,  
Zalety: Dzisiejsze loty POZ-WAW-POZ. Rejsy dla LOTu. Przyznam się, że tak miłej i życzliwej CC jeszcze nie spotkałem. Zwykła ludzka życzliwość. Linia znika, ale załoga na medal. Rejsy na czas.
Wady: Zniszczone fotele w stosunkowo nowych Bombardierach, ale to raczej wina pasażerów.
10

/10

26/02/2015 17:23,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie