×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Jetstar Airways (JQ)


Jetstar Airways

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Jetstar Airways

Zalety: Zakładając jest tylko jedna linia Jetstar Airways, niewątpliwą zaletą są niskie ceny przy dobrym standardzie samolotów. Latam często Melbourne-Bangkok z małym plecakiem podręcznym i rzadko potrzebuję coś więcej niż transport. Jestem zadowolony.
Wady: To informacja dla pasażerów z wymaganiami: - za wszystkie extras trzeba płacić (jedynie kartą kredytową) - kilka razy zdarzyło mi się że lot był opózniony (od paru do ponad 24 godzin), powody różne, dyktowane zapewnieniem bezpieczeństwa pasażerów - nie wolno się spóznić do odprawy, bo przepada przelot - przy zakupie biletu przez internet trzeba się 'zmieścić' w wyznaczonym krótkim czasie - karta kredytowa Jetstar jest najgorszą z tych jakie miałem, np opłata za kartę znacznie przewyższa wartość rabatów przy zakupach
9

/10

05/03/2017 08:39,  
Zalety: Komfort podróży dużo lepszy niż w wielu liniach uznawanych za luksusowe - czysto, punktualnie, wygodnie, niedrogo.
Wady: Brak.
9

/10

22/01/2015 16:45,  
Bogusław Banaś
Bogusław Banaś
Zalety: Bardzo porządne samoloty, punktualnie, boarding sprawny, odprawa nawet 20 min przed odlotem , ceny znośne.
Wady: brak
9

/10

13/04/2012 21:12,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Jetstar Airways

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie