Linia lotnicza EL-AL (LY)

Lotnisko  Linia lotnicza EL-AL (LY) 6.1 Izraelskie linie lotnicze EL AL powstały w 1948 roku. Linie obsługują stałe połączenia pasażerskie i towarowe pomiędzy jej macierzystym portem lotniczym im. Ben Guriona a lotniskami w Afryce, Azji, Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Brajan1234 15/12/2016 22:14   
1 Zalety: W zasadzie brak.

Wady: - kontrola bezpieczeństwa jest uwłaczająca człowiekowi. Panie pracujące na lotnisku w Warszawie nie są kompetentne do pracy w obsłudze klienta, nie mają wyczucia granic w zadawaniu pytań, są niesympatyczne i na pewno nie przyczyniają się swoim zachowaniem do zwiększenia bezpieczeństwa. Dla wielu, sama rozmowa z obsługą lotów linii lotniczej elal (w szczególności niska brunetką o wyjątkowo dużym mniemaniu o sobie i realizowanej przez siebie pracy GESTAPO wanna be) mogłaby być wystarczająco dobrym powodem do walki o wolną Palestynę. By nie wyjść na gołosłownego przytoczę kilka pytań : -proszę o potwierdzenie zapłaty z pana konta bankowego -czy sypia pan z pana przyjaciółką, którą podróżuje do Izraela -jak to jest możliwe, że podróżuje Pan do Izraela i nie ma Pan planu podróży (co będę zwiedzał) -czemu ma Pan pusty paszport (mało pieczątek z wizyt w innych krajach, z pretensją, że nie miałem ze sobą poprzedniego paszportu). Jeżeli musicie jechać do Izraela lub chcecie zobaczyć to jakby nie patrzeć istotne historycznie miejsce to stanowczno ODRADZAM podróżowania liniami elal.
milena70 05/08/2014 23:07   
1 Zalety: nic!

Wady: Potwornie niesympatyczna obsługa, jakieś rewizje jakby z Polski latali sami terroryści niczym jak w Polsce za komuny, jakby mogli to by palec wsadzili w odbyt! chamstwo i ograniczanie wolności osobistych! ta linia powinna być zaskarżona za naruszanie praw i wolności ludzi!
Joanna Z 04/05/2014 21:11   
1 Zalety: Mnie ten lot rozbawił. Zwłaszcza pytania ochrony antyterrorystycznej o to kto pakował mój bagaż i czy bagaż cały czas ze mną, gdzie pracuję itp.

Wady: Wszyscy dostają ten sam zestaw pytań. Terrorysta z pewnością wie, co odpowiedzieć. Irytujące grzebanie w bagażu i robienie bajzlu w ciuchach. Jedzenie nieważne. Jak w koszernym Mc Donaldzie. Przecież nie lecę żeby się najeść.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama