×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air Italy (I9)


 6.3

/10

Air ItalyWłoska linia lotnicza operująca głównie z Werony. Linia operuje na regularnych trasach, ale także obsługuje ruch czarterowy. Zawiesiła regularne loty z Warszawy do Werony.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Jan Muehsam
Jan Muehsam
Zalety: bardzo ładne stewardessy
Wady: Leciałem Air Italy na trasie Warszawa Majorka i z powrotem. Samolot typowy 737 -300. Stan techniczny masakra w środku nic nie działa poprzepalane żarówki porozwalane siedzenia poblokowane oparcia pourywane pułki itd. jak wsiadłem to się przeraziłem. Ponadto z zewnątrz samolot w niektórych miejscach połatany na nity i pomalowany pędzlem. Dramat. Polecam tą linie tylko tym którzy lubią sporty ekstremalne w powietrzu. Dziwi mnie tylko fakt że nikt nie sprawdza stanu technicznego samolotu w środku. Latam często ale takiej skorupy jeszcze nie widziałem
1

/10

19/09/2011 19:46,  
Zalety: samolot czysty, bardzo miła polska załoga
Wady: lot Warszawa- Sharm el Sheikh był opóźniony o 7 godzin. ! Pasażerowie wściekli. ! Musieliśmy czekać na Okęciu tyle czasu, niektórzy ludzie specjalnie śpieszyli i denerwowali się że nie zdążą a tu taka niespodzianka . !
5

/10

13/03/2011 13:52,  
CHYL
CHYL
Zalety: samolot czysty. to chyba wszystko.
Wady: Barcelona- Warszawa. lot opóżniony godzinę. samolot boeing737. Strach tego samolotu. Jest stary i wsyłużony. Warkot silnika, problemy przy lądowaniu. Bardzo niemiła stawerdessa Magda. Zachowuje sie jakby byla tam za kare...
5

/10

29/09/2010 19:53,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie