×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyższe opłaty dla pasażerów


Pasażerowie podróżujący z noworodkami pozbawieni są możliwości odprawy przez Internet, przez co nie mogą zmniejszyć do minimum kosztów podróży. Wyższe opłaty dla pasażerów podróżujących z noworodkami Pasażerowie podróżujący z noworodkami pozbawieni są możliwości odprawy przez Internet, przez co nie mogą zmniejszyć do minimum kosztów podróży. W minionym tygodniu linie lotnicze Ryanair poinformowały o zmianach dotyczących podwyższenia opłat za odprawę na lotnisku. Uniknąć ich można tylko dzięki odprawie online, jednak możliwości tej pozbawieni są między innymi podróżujący z niemowlętami. Taka polityka może być sprzeczna z brytyjskim Aktem o Równym Statusie, z 2000 roku. Rzecznik prasowy Ryanair powiedział, że polityka taka jest "polityką pozytywnej dyskryminacji, ponieważ mimo konieczności opłaty za odprawę, za podróż niemowlęcia opiekun nie ponosi żadnych opat." Dodał, że podróż niemowlęcia liniami Ryanair to jedyne 15 funtów opłaty administracyjnej. Na razie, żadna brytyjska agencja ochrony praw konsumentów nie otrzymały skarg pod adresem Ryanair, które dotyczyłyby tej kwestii. Zatem na razie kwestia pozostaje więc nierozstrzygnięta.

31/01/2008 10:22,  
<>

gość_fe704 - Profil
gość_fe704
  

  
Pasażerowie podróżujący z noworodkami pozbawieni są możliwości odprawy przez Internet, przez co nie mogą zmniejszyć do minimum kosztów podróży.

Wyższe opłaty dla pasażerów podróżujących z noworodkami

Pasażerowie podróżujący z noworodkami pozbawieni są możliwości odprawy przez Internet, przez co nie mogą zmniejszyć do minimum kosztów podróży.
W minionym tygodniu linie lotnicze Ryanair poinformowały o zmianach dotyczących podwyższenia opłat za odprawę na lotnisku. Uniknąć ich można tylko dzięki odprawie online, jednak możliwości tej pozbawieni są między innymi podróżujący z niemowlętami. Taka polityka może być sprzeczna z brytyjskim Aktem o Równym Statusie, z 2000 roku.

Rzecznik prasowy Ryanair powiedział, że polityka taka jest "polityką pozytywnej dyskryminacji, ponieważ mimo konieczności opłaty za odprawę, za podróż niemowlęcia opiekun nie ponosi żadnych opat." Dodał, że podróż niemowlęcia liniami Ryanair to jedyne 15 funtów opłaty administracyjnej.

Na razie, żadna brytyjska agencja ochrony praw konsumentów nie otrzymały skarg pod adresem Ryanair, które dotyczyłyby tej kwestii. Zatem na razie kwestia pozostaje więc nierozstrzygnięta.
31/01/2008 10:23  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie