IV zlot forumowiczów - propozycje

Moje propozycje na IV zlot, to Dortmund, Paryż, Bergamo w dniach 13-15 marca. We wszystkie te miejsca można dostać się w łatwy sposób z większości polskich i nie tylko lotnisk w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo w Dortmundzie i Paryżu są tanie noclegi w Hotelach Etap.
09/11/2008 13:25  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-11-20 18:01   
humbak - Profil humbak
cezariu: Dla mnie termin 21-22 jest rozsadniejszy, ale poczekajmy na uwagi innych.
humbak 2008-11-20 18:00   
humbak - Profil humbak
hamburgu: Mysle, ze 1 dzien urlopu kazdy sobie moze wygospodarowac. gralu: Bedzie przeglad. Nikt nikogo zmuszac nie bedzie do jedzenia czegos, czego nie lubi. Poza tym aprowizacja i przygotowanie grilla nastapi juz na dzien-dwa pzred wieczorem, aby wszystko bylo gotowe w polproduktach i nie tzreba bylo ganiac po sklepach.
cezary 2008-11-20 17:59   
cezary - Profil cezary
stenus: tu może być kłopot bo niektóre linie rozkład letni zamieszczają w ostatniej chwili. Więc może termin 21-22 jest rozsądniejszy ?
humbak 2008-11-20 17:58   
humbak - Profil humbak
I jeszcze jedno: Bardzo byloby wskazane, abysmy w miare mozliwosci skomasowali swoje akomodacje, gdyz Bristol pokazal, ze mieszkanie na wszelkich koncach miasta za bardzo nie ma sensu. W koncu zlot to okazja do wzajemnych pogaduszek, poznania sie, etc. a nie do myslenia o logistyce dojechania/dojscia do mojego hotelu. Dlatego tez proponowalbym miejsce, ktore bedzie mile i bedzie posiadac ogrodek na grilla, abysmy wszyscy mieszkali razem. Amatorzy pojedynczych pokojow znajda takowe takze nawet w hostelach, wiec nie widze w tym problemu. Zlot wyobrazam sobie jako integracje, a nie przebieranie w hotelach. Sam mam wielki niedosyt pogadania z kilkoma osobami w Bristolu...
gral 2008-11-20 17:57   
gral - Profil gral
a czy na grillu będzie coś oprócz padliny morza? bo ja nie to my z Marqoosem idziemy na pizzę :P
hamburg 2008-11-20 17:56   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Ale zwroc na to uwage ze nie kazdy bedzie mogl sobie tak podpasowac loty aby byc pelne dwa dni w OPO. Nie ktorzy musza pracowac czy tez isc do szkoly :-)
hamburg 2008-11-20 17:54   
hamburg - Profil hamburg
A co ma zmiana rozkladu do promocji? Latem FRanca tez daje bilety po 0,01€ :-)))
humbak 2008-11-20 17:52   
humbak - Profil humbak
To, na co zwrocil uwage cezary powinno dac nam do myslenia, gdyz 28-29 marca to zmiana rozkladu na letni, a co za tym idzie, moze byc klopot z sensownym dobraniem ofert cenowych. Ale moze sie myle?
humbak 2008-11-20 17:51   
humbak - Profil humbak
cezariu: Wszystko w swoim czasie. Po doswiadczeniach logistycznych z III Zlotem, gdzie wiekszosc czasu spedzalismy na ... jezdzeniu samochodami, sadze, ze IV zlot bedzie bardziej stacjonarny i wykorzystujacy nogi lub transport publiczny. Zreszta w OPO co chwila jest cos, co przykuwa wzrok, wiec nie ma sensu jezdzic. Zreszta nikt nie bedzie zmotoryzowany i dobrze. :o) Zreszta po OPO nie da sie jezdzic sensownie samochodem. :o)
jsg 2008-11-20 17:46   
jsg - Profil jsg
Ja glosuje za terminem 21-22 marzec.
cezary 2008-11-20 17:44   
cezary - Profil cezary
Zdecydowanie głosuję za drugim terminem. Wieksza jest szansa na słoneczko. Chociaż chyba jest to termin wprowadzania rozkładu letniego i tu może byc w niektórych liniach kłopot... Stenus masz już upatrzone jakieś sensowne miejsce -niekoniecznie- przystanek autobusowy lub inną wiatę przy plaży na gril ?
humbak 2008-11-20 17:32   
humbak - Profil humbak
Drodzy, zatem po zebraniu dotychczasowych danych, pojawiaja sie dwa terminy na IV Zlot: 21-22 marca i 28-29 marca. Oczywiscie ten zlot bedzie musial byc znatury rzeczy ciut dluzszy, czyli obejmowac cale dwa dni w Porto (sobota i niedziela) oraz doloty albo w piatek, albo w poniedzialek. Wszystko zalezy, jakie beda mozliwosci. Jednak wyobrazam sobie, abysmy unikneli takich sytuacji, jak na III Zlocie, ze czesc na grila nie dojechala, a czesc juz odjechala nastepnego ranka. Dlatego tez lepiej bedzie, jak doloty beda w piatek oraz najpozniej w sobote do poludnia, a gril w wieczor z soboty na niedziele. W niedziele bedzie wycieczka po Porto i po poludniu odloty lub w poniedzialek.
humbak 2008-11-20 17:28   
humbak - Profil humbak
cezariu: Ja zdecydowalem. :P:P
cezary 2008-11-20 15:49   
cezary - Profil cezary
Trudno. Widocznie przeoczyłem. O w morde jestem gapa... albo dyskusja była jak byłem na Korsyce.
gregory 2008-11-20 15:47   
gregory - Profil gregory
cezary: w tym wątku gdzieś w pierwszych stronach jest dyskusja, decyzja padła jeszcze przed III zlotem.
cezary 2008-11-20 15:40   
cezary - Profil cezary
Chwilunia ! Czy przegapiłem jakieś głosowanie ? Porto owszem piękne bo widziałem ale kto zdecydował definitywnie o lokalizacji IV Zlotu ?
aynis 2008-11-20 12:43   
aynis - Profil aynis
Skoro już ustaliliśmy, że DUB zostanie zgarnięty i przywieziony do OPO, to dalej pozostaje problem terminu.
gral 2008-11-20 12:25   
gral - Profil gral
hamburg: to dobrze. Bo widzisz, my Dublinersi to się musimy trzymać razem. Nawet jak chwilowo mieszkamy pod Warszawą :)
hamburg 2008-11-20 12:20   
hamburg - Profil hamburg
gral: No marqossika przy okazji tez :-)))
humbak 2008-11-20 12:17   
humbak - Profil humbak
Zatem IV Zlot w OPO. Proponowane terminy to 21-22 marca lub tydzien pozniej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy