Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

God nat, Sterling...

Takie oto info wisi na stronie przewoźnika: customers who have directly purchased their tickets on Sterling’s website will unfortunately not be refunded neither will their return flights. You therefore have to book your return flights with another airline company. If you have paid for a flight by credit card, we advise you to contact your bank or credit card company to ask for a possible refund. Customers who have booked their flights through a travel agency or tour operator should initially contact them.

29/10/2008 09:27,  
gość_2437e - Profil
gość_2437e

stenus: nie ma sprawy - i tak nie mam już urlopu :-)
29/10/2008 14:31  

gral: ale ja sam nie lubię pisać z błędami. Mam niestety w pracy niskie biurko, a że Bozia nie poskąpiła wzrostu, to podczas pisania zdarza mi się dociskać kolanami klawiaturę do szuflady, zwłaszcza gdy chcę mieć więcej przestrzeni na szybsze "palcowanie" po klawiaturze ;-)
29/10/2008 14:28  

ziberro: Jesli ma bankrutowac, to powtorze swoja mantre: W grudniu! Tez chce jeszcze z nimi ciut obleciec Europe, aby podelektowac sie czyms innym niz FRanca. A we Francy juz ponabywalem odpowiednie backupy w razie ewnetualnego zejscia NE a'la Sterling. Mam tylko problem z tym, jak mnie NE wywiezie do Italii na poludnie, vo stamtad FRanca nic nie daje sensownego za 1 lub 0,01. W kazdym badz razie nie kupuj juz nic na NE i nie wsiadaj do ich samolotow przed koncem listopada. :o) Dzieki! :o)
29/10/2008 14:22  

stenus: co do SkyEurope - leżącego się nie kopie ;-) Poza tym to bardzo fajna linia i szkoda, że prawdopodobnie jest następna w kolejce do bankructwa. Niedawno lądowałem w Popradzie - ależ niesamowite lotnisko - chyba drugie (po Salzburgu) najwyżej położone w Europie, świetnie widać góry, Rysy są niemal na wyciągnięcie ręki, ale hala odpraw wielkościowo coś pośredniego między warzywniakiem, a budką z zapiekankami. Takie atrakcje tylko z NE.
29/10/2008 14:16  

gral - Profil
gral

ziberro: nie musisz poprawiać wszystkich błędów, aż taki czepliwy nie jestem :) tylko mnie strasznie Boening drazni :) a co do zlotu to zapraszamy na nastepny, w Jumbo hostel Arlanda :)
29/10/2008 14:07  

gral - Profil
gral

miras: ale o co ci chodzi, przecież ty jesteś w jury :)
29/10/2008 14:03  

ziberro: Ani sie waz rezerwowac cokolwiek w Wizzie! :o))))) A juz nie masz niczego w SkyEurope? :P
29/10/2008 14:03  

ziberro: To juz lepiej nie lec W6...bo czym bede latal do GDN? :-))))
29/10/2008 14:00  

Oczywiście nie-zabukował miało być oddzielnie - literówka z pośpiechu.
29/10/2008 13:56  

miras - Profil
miras

Ja się nie zgadzam na żaden casting.
29/10/2008 13:56  

No ja to ubolewam, że nie uda mi się dotrzeć na zlot (winowajcą oczywiście jest EZY i zamknięcie trasy WAW-BRS), ale nie został już mi żaden dzień ulopu w tym roku. W ogóle ostatnio to czego bym niezabukował (lub prawie zabukował) to pada, albo wycofuje się z Polski. W czerwcu wyoutowała się AirEuropa, teraz EZY do Bristolu, dalej Clickair zimą, a w grudniu miałem lecieć ze Sterligiem. Aż się boję rezerwować Transylwanii na luty, bo jak coś się z Wizzem stanie, to będzie moja wina ;-)
29/10/2008 13:55  

gral - Profil
gral

zrobimy casting :)
29/10/2008 13:52  

miras - Profil
miras

No to może do kompletu jakiegoś nawigatora i będzi git
29/10/2008 13:50  

Ja juz nawet nie chce wiedziec, co sie bedzie dzialo przy tym majstrowaniu...
29/10/2008 12:38  

gral - Profil
gral

miras ale to jest 747! Bez mechanika pokładowego się nie obejdzie!
29/10/2008 12:27  

miras - Profil
miras

gral: ale w kokpicie jest ciasno, a troje to już tłok
29/10/2008 12:17  

gral - Profil
gral

stenus: ciebie też zapraszamy do kokpitu :)
29/10/2008 12:13  

razem bedziecie spac w Cockpit suite. :P W kazdym watku teraz tylko o Waszym spaniu. hihihi A kryzys Sterlinga ma jak najbardziej przyczyne w kryzysie islandzkim...
29/10/2008 12:11  

miras - Profil
miras

To już nie będziesz ze mną spał?
29/10/2008 11:31  

gral - Profil
gral

miras: na III obgadamy szczegóły. ten hostel jeszcze nie otwarty, bookings will start in december. ja wybieram "Cockpit suite" :)))
29/10/2008 11:25  

reklama
reklama

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży: