God nat, Sterling...

Takie oto info wisi na stronie przewoźnika: customers who have directly purchased their tickets on Sterling’s website will unfortunately not be refunded neither will their return flights. You therefore have to book your return flights with another airline company. If you have paid for a flight by credit card, we advise you to contact your bank or credit card company to ask for a possible refund. Customers who have booked their flights through a travel agency or tour operator should initially contact them.
29/10/2008 09:27  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ziberro 2008-10-29 14:31   
ziberro - Profil ziberro
stenus: nie ma sprawy - i tak nie mam już urlopu :-)
ziberro 2008-10-29 14:28   
ziberro - Profil ziberro
gral: ale ja sam nie lubię pisać z błędami. Mam niestety w pracy niskie biurko, a że Bozia nie poskąpiła wzrostu, to podczas pisania zdarza mi się dociskać kolanami klawiaturę do szuflady, zwłaszcza gdy chcę mieć więcej przestrzeni na szybsze "palcowanie" po klawiaturze ;-)
humbak 2008-10-29 14:22   
humbak - Profil humbak
ziberro: Jesli ma bankrutowac, to powtorze swoja mantre: W grudniu! Tez chce jeszcze z nimi ciut obleciec Europe, aby podelektowac sie czyms innym niz FRanca. A we Francy juz ponabywalem odpowiednie backupy w razie ewnetualnego zejscia NE a'la Sterling. Mam tylko problem z tym, jak mnie NE wywiezie do Italii na poludnie, vo stamtad FRanca nic nie daje sensownego za 1 lub 0,01. W kazdym badz razie nie kupuj juz nic na NE i nie wsiadaj do ich samolotow przed koncem listopada. :o) Dzieki! :o)
ziberro 2008-10-29 14:16   
ziberro - Profil ziberro
stenus: co do SkyEurope - leżącego się nie kopie ;-) Poza tym to bardzo fajna linia i szkoda, że prawdopodobnie jest następna w kolejce do bankructwa. Niedawno lądowałem w Popradzie - ależ niesamowite lotnisko - chyba drugie (po Salzburgu) najwyżej położone w Europie, świetnie widać góry, Rysy są niemal na wyciągnięcie ręki, ale hala odpraw wielkościowo coś pośredniego między warzywniakiem, a budką z zapiekankami. Takie atrakcje tylko z NE.
gral 2008-10-29 14:07   
gral - Profil gral
ziberro: nie musisz poprawiać wszystkich błędów, aż taki czepliwy nie jestem :) tylko mnie strasznie Boening drazni :) a co do zlotu to zapraszamy na nastepny, w Jumbo hostel Arlanda :)
gral 2008-10-29 14:03   
gral - Profil gral
miras: ale o co ci chodzi, przecież ty jesteś w jury :)
humbak 2008-10-29 14:03   
humbak - Profil humbak
ziberro: Ani sie waz rezerwowac cokolwiek w Wizzie! :o))))) A juz nie masz niczego w SkyEurope? :P
hamburg 2008-10-29 14:00   
hamburg - Profil hamburg
ziberro: To juz lepiej nie lec W6...bo czym bede latal do GDN? :-))))
ziberro 2008-10-29 13:56   
ziberro - Profil ziberro
Oczywiście nie-zabukował miało być oddzielnie - literówka z pośpiechu.
miras 2008-10-29 13:56   
miras - Profil miras
Ja się nie zgadzam na żaden casting.
ziberro 2008-10-29 13:55   
ziberro - Profil ziberro
No ja to ubolewam, że nie uda mi się dotrzeć na zlot (winowajcą oczywiście jest EZY i zamknięcie trasy WAW-BRS), ale nie został już mi żaden dzień ulopu w tym roku. W ogóle ostatnio to czego bym niezabukował (lub prawie zabukował) to pada, albo wycofuje się z Polski. W czerwcu wyoutowała się AirEuropa, teraz EZY do Bristolu, dalej Clickair zimą, a w grudniu miałem lecieć ze Sterligiem. Aż się boję rezerwować Transylwanii na luty, bo jak coś się z Wizzem stanie, to będzie moja wina ;-)
gral 2008-10-29 13:52   
gral - Profil gral
zrobimy casting :)
miras 2008-10-29 13:50   
miras - Profil miras
No to może do kompletu jakiegoś nawigatora i będzi git
humbak 2008-10-29 12:38   
humbak - Profil humbak
Ja juz nawet nie chce wiedziec, co sie bedzie dzialo przy tym majstrowaniu...
gral 2008-10-29 12:27   
gral - Profil gral
miras ale to jest 747! Bez mechanika pokładowego się nie obejdzie!
miras 2008-10-29 12:17   
miras - Profil miras
gral: ale w kokpicie jest ciasno, a troje to już tłok
gral 2008-10-29 12:13   
gral - Profil gral
stenus: ciebie też zapraszamy do kokpitu :)
humbak 2008-10-29 12:11   
humbak - Profil humbak
razem bedziecie spac w Cockpit suite. :P W kazdym watku teraz tylko o Waszym spaniu. hihihi A kryzys Sterlinga ma jak najbardziej przyczyne w kryzysie islandzkim...
miras 2008-10-29 11:31   
miras - Profil miras
To już nie będziesz ze mną spał?
gral 2008-10-29 11:25   
gral - Profil gral
miras: na III obgadamy szczegóły. ten hostel jeszcze nie otwarty, bookings will start in december. ja wybieram "Cockpit suite" :)))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy