Ryanair na 2 lotniskach w Bolonii

Od zimowego rozkladu 2 bazy FR w regionie Emilia-Romagna. z glownego lotniska G.Marconi w Bolonii FR bedzie latal do HHN,CRL,STN,BHX,DUB,GRO,VLC,z Forlí, polozonego miedzy Bologna a Rimini, z bazy krajowej FR poleci do Cagliari,Olbia,Alghero,Palermo,Bari i Lamezia.
12/10/2008 18:27  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2008-10-13 19:24   
aguirre - Profil aguirre
paolo: Emilia - Romania to także najbardziej 'czerwona' prowincja Woch. Komuniści (PCI) rządzili tam w głównych miastach kilkadziesiąt lat, Gramsci jest patronem wielu placów i ulic, a na afiszach można często zobaczyć główy nie tylko Merksa, Engelsa i Lenina, ale tez Stalina i Mao (samo widziałem w Bolonii i Ferrarze). Ale to chyba dlatego, że kiedyś Emilia - Romania podlegała władzy świeckiej Państwa Kościelnego. Więc z deszczu pod rynnę ;).
Natomiast Bolonia jest świetnym węzłem komunikacyjnym i w oparciu o loty do BLQ biura podróży w Polsce oferują wycieczki do m.in. Toskanii, Wenecji etc. plus smażenie się w Romini.
paolo-79 2008-10-13 00:07   
paolo-79 - Profil paolo-79
jsg:hehe.provincia Bolonii to po Bolzano,Bergamo i Brescia najbogatsza provincia Italii
jsg 2008-10-12 18:48   
jsg - Profil jsg
Biedna to Bolonia...mam na mysli polaczenia z STN/BHX/DUB... ;=)
paolo-79 2008-10-12 18:34   
paolo-79 - Profil paolo-79
taka mala wojna na wloskim niebie z EZY ktory nie dawno otworzyl siatke tras krajowych z MXP...
paolo-79 2008-10-12 18:32   
paolo-79 - Profil paolo-79
Od zimowego rozkladu 2 bazy FR w regionie Emilia-Romagna. z glownego lotniska G.Marconi w Bolonii FR bedzie latal do HHN,CRL,STN,BHX,DUB,GRO,VLC,z Forlí, polozonego miedzy Bologna a Rimini, z bazy krajowej FR poleci do Cagliari,Olbia,Alghero,Palermo,Bari i Lamezia.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy