Najlepszy w internecie

Tani niemiecki przewoźnik "Germanwings" otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepsza strona internetowa na świecie”. Nagrodę wręczono we wtorek (23.09.2008) podczas konferencji World Low Cost Airline Congress w Londynie. Portal przewoźnika zawiera różnorodną ofertę, łatwą rezerwację lotów oraz jasną strukturę. Innowacyjne narzędzia sprzedaży, takie jak kalendarz oszczędności, „Blind Booking” oraz interaktywna mapa sieci połączeń zapewniają wygodne przejście do rezerwacji lotów. To nie pierwsza nagroda jaką Germanwings otrzymał w tym roku. W lutym w Miami przewoźnik został wyróżniony Oscarem branży internetowej za najlepszą interaktywną kampanię e-mailową. W maju – Webby Award w dziedzinie Design i Innowacja, a także iF Design Award za wygląd i łatwość obsługi strony internetowej. W czerwcu tego roku Germanwings otrzymał także nagrodę eHandlu – Nagrodę Niemieckich Multimediów. Nagrody Budgie Awards są wyróżnieniem branży tanich linii lotniczych i są wręczane co roku, podczas gali z udziałem ważnych osobistości przemysłu lotniczego. W tym roku, oprócz niemieckiego przewoźnika, nagrodę za całokształt pracy otrzymał Herb Kelleher, założyciel inii lotniczych Southwest Airlines, uważany również za pomysłodawcę koncepcji taniego latania. Źródło z portalu lotnicza polska
27/09/2008 19:18  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hleb 2008-09-29 15:07   
hleb - Profil hleb
hamburg nie mogłem lecieć LH bo musiałem lecieć bezpośrednio z KTW,a tylko FR lata na trasie KTW-DUB....ale na przyszłość będę mądrzejszy i zarezerwuję wcześniej i gdzie indziej bo w wakacje to była moja pierwsza rezerwacja...nie jestem aż tak obyty w lataniu jak ty :)
wiperek 2008-09-28 21:13   
wiperek - Profil wiperek
hamburg : dzięki za info odnośnie piwa, pewnie skorzystam z niego :-)nigdy nie przypuszczałem, że dostanie się z WAW do BRS jest tak ciężkie i kłopotliwe, nawet SN BRUSSELS za 1400 pln oferuję powrót z noclgiem na lotnisku w Brukseli, i nie ma tak naprawdę dobrego połączenia piątek 14.11 WAW-BRS i powrót niedziela 16.11 BRS-WAW ........Albo trzeba czekać parę godzin na lotnisku, albo spędzić noc......bez sensu.......ale dojazd pkp z WAW do innego miasta.......
hamburg 2008-09-28 21:08   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: Pytales o cene piwa na pokladzie FRancy. Mam tutaj magazyn pokladowy z lipca 2008 i jest 3 rodziaje piw (Carlsberg,Bitburger i Bavaria) i kosztuje 4,50€.
hamburg 2008-09-28 20:55   
hamburg - Profil hamburg
hleb: boszzzzzz....nie taniej bylo LH? Ja bym w zyciu nie wydaj tyle na lot FR. Ale przynajmiej wiemy ze ty jestes jeden z tych osob ktorzy finansuja nasze bileciki po 0,01€ :-)
Tak dalej :-)
hleb 2008-09-28 18:31   
hleb - Profil hleb
to musiały być to bardzo tanie bilety wiperek bo ja gdy musiałem lecieć pod koniec wakacji za 2 bilety tam i z powrotem(ktw-dub) dałem 1700zl...
a co do cen na pokładzie to w FR jakby mogli to kazali by płacić za WC a nawet za oddychanie...
wiperek 2008-09-28 17:14   
wiperek - Profil wiperek
Hehe to piwo kosztuję więcej niż zapłaciłem za bilet WAW-DUBLIN-WAW, ale spoko dzięki za info......
hleb 2008-09-28 15:38   
hleb - Profil hleb
w FR jak dobrze pamiętam są 3 rodzaje piwa w menu(albo 4)
Jedno jest za 5,50 euro drugie za 7,50 euro a trzecie stoi cenowo gdzieś pomiędzy 1 a 2
marian 2008-09-28 15:24   
marian - Profil marian
hleb: aż tyle? nic Ci się nie pomyliło? widocznie już dawno w menu nie zaglądałem :)
hleb 2008-09-28 14:38   
hleb - Profil hleb
Za puszkę Carlsberga
hleb 2008-09-28 14:38   
hleb - Profil hleb
wiperek pytałeś się parę postów wcześniej ile kosztuje piwo w FR.Ostatnio leciałem i za małą puszkę(0,33 l) zapłaciłem(choć jestem niepełno letni sprzedali mi :D) 7,5 Euro.
hamburg 2008-09-28 12:50   
hamburg - Profil hamburg
Zapraszam na strone 4U>Kontakt (polska wersja) i prosze mi powiedziec z jakich krajow sa ,,osiagalne´´ miedzynarodowe numery :-)))) Nie wiem kto im przyznal ta nagrode......i ja nie rozumiem czemu sie ta linia tak zachwycacie. Czytam na niemieckich sronach opinie pasazerow ktorzy ostatnio leci 4U i kiepskie te opinie w ostatnim czasie sa......nie wiem ile w tym prawdy ale coraz czesciej pojawiaja sie negatywne opinie o 4U.... / wiperek: Opamietaj sie. Chyba ty nie oczekujesz ze bedziemy publicznie tutaj przedstawiac nasze dochody i wydaki......
humbak 2008-09-28 11:42   
humbak - Profil humbak
marian: Bo to z takimi plebiscytami jest jak z konkursem Eurowizji. Ludzie smsuja i wygrywa gniot. Zreszta plebiscyty Pasazer.com tez tak dzialaja, ze wygrywa zawsze LOT i WIzz. hihih
marian 2008-09-28 11:22   
marian - Profil marian
a czy to nie strona 4U miala te problemy z tłumaczeniem? nie wiem za co ta nagroda została przyznana...
humbak 2008-09-28 11:15   
humbak - Profil humbak
lukasz86: Bylem "na noc" na BVA. Jak wyladowalem, to pani powiedziala, ze zaraz zamykaja (byl to ostatni przylot tego dnia) i zaproponowala hotele na miescie. Pojechalem na miasto i przespalem sie w spiworku na poddaszu jednej z kamienic w rynku. Miasteczko przesliczne, zwlaszcza rano i koniecznie trzeba zobaczyc najwyzsza na swiecie katedre gotycka, ktora az dwa razy sie zawalala, bo byla za wysoka.
humbak 2008-09-28 11:11   
humbak - Profil humbak
Strona 4U to moze jest ladna i funkcjonalna w wersji niemieckiej i angielskiej. Gdyby ten plebiscytodbywal sie w Polsce, to strona 4U dostala by nagrode specjalna za "wklad w rozwoj jezyka polskiego". :o)
mleko 2008-09-28 05:49   
mleko - Profil mleko
to ma byc najladniejsza strona w internecie? buehehehe skad to oni wzieli ?
wiperek 2008-09-27 23:46   
wiperek - Profil wiperek
ja byłem, ale nie na noc........pod namiotami znajduję BVA, byłem tam kilka razy ......
lukasz86 2008-09-27 23:40   
lukasz86 - Profil lukasz86
Bałagan najlepszy w internecie ;)
Miras: niestety nie polecę z Wami KRK-BGY 13.10. W końcu udało mi się kupić z WRO, więc polecę do tego Paryża via HHN i NYO - tam przynajmniej jeszcze nie byłem :D
A w ogóle to ktoś tu podał w innym wątku linka do stronki o spaniu na lotniskach i napisali, że BVA to jakiś barak w dodatku zamykany na noc - a ja tam miałem noc spędzić właśnie...
Był ktoś tam na noc?
mrader 2008-09-27 23:23   
mrader - Profil mrader
jaa...ale tu bałagan
wiperek 2008-09-27 23:01   
wiperek - Profil wiperek
miras : a jak dolecieć z WAW w tych dniach do Bristolu i wrócić ??? jakimi liniami i za ile ???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy