Nowa promocja w Ryanair

Sporo tras, loty do 15 listopada i co najciekawsze: loty za 0,01pln!! Z tego co pamiętam nigdy tak nie było, z Polski zawsze najniżej to 1pln.
23/09/2008 08:42  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-10-01 17:43   
hamburg - Profil hamburg
A to nie lepiej zostawic dzieci w domu (to znaczy nie wiem ile maja lat i nie wiem czy moga zostac sami w domu) Napewno by sie ucieszyli jak by na pare dni zostali sami. :-))
Ja sie bardzo ciesze jak zostaje sam na dluzej. Akurat do 2 tygodni temu bylem sam, bo moji rodzice byli na Filipinach. Ach jak ja lubie jak oni sobie gdzies poleca :-)))))
4tech 2008-10-01 17:39   
4tech - Profil 4tech
hamburg: no i cos wykombinowalem..tyylko ze Franca w trakcie kupowania bilecikow zmienila ceny..EMA-POZ 1GBP na 39 GBP..POZ-BRS z 29 Pln na 84 PLn....zdazylem dzieki adamsowi kupic tylko bilety dla syna a dla corki nie...szlag mnie zaraz trafi...
hamburg 2008-10-01 17:19   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: Ten numer jest tylko do zmian w rozkladzie....jest podowany przy kazdym mailu ktory informuje cie o tym ze nastopija zmiana w twojej rezerwacji.
adams 2008-10-01 17:11   
adams - Profil adams
wiperek zadzwonie wieczorem pewnie znowu jakas suka odbierze!
wiperek 2008-10-01 17:08   
wiperek - Profil wiperek
adams : tak, powiedz im, że miałeś inne plany i lotnisko FCO Ci nie odpowiada ............i że chcesz zrezygnować z biletów.....
adams 2008-10-01 16:58   
adams - Profil adams
wiperek czyli mozna ubiegac sie o calkowity zwrot kosztów ?mam WAW-CIA ale z WAW jakos nie widzi mi sie leciec ;/
wiperek 2008-10-01 16:31   
wiperek - Profil wiperek
Chciałem napisać ciekawostkę, mianowicie w zeszłym tygodniu zadzwoniłem do Biura Obsługi Klienta Wizzaira pod warszawski numer stacjonarny ( podam go gdyby ktoś z Was potrzebował jakieś pomocy : 022 351 94 92 ), gdyż nie każdy ma ochotę lub go nie stać aby do nich dzwonić pod numer 0 300 ..... za 3,66 zł za 1 minutę. Zadzwoniłem do nich, gdyż posiadałem bilety Wizz na marzec z WAW na CIA, oni zmieni lotnisko na FCO i w związku z tym powiedziałem, że ja rezygnuję z biletów ( zrobili mi głupi pretekst ). Pani z kimś się skonsultowała tam i spytała czy pieniądze mają być zwrócone na kartę, którą zakupiłem bilety. Odpowiedziałem, że tak. Pani oznajmiła mi, że zwrot nastąpi do 14 dni. Pieniądze od Wizzaira otrzymałem dzisiaj ( całe 404 pln, czyli tyle ile zapłaciłem za bilety WAW-CIA-WAW dla 2 osób z 1 bagażem ). Ciesze się, że udało mi się zrezygnować z tych biletów, związane jest to z faktem iż nie przepadam latać samolotami, a z dziewczyną zdecydowaliśmy, że lepiej będzie w marcu skoczyć samochodem na tydzień do Austrii na narty, niż do Rzymu lecieć samolotem....... pozdrowienia dla wszystkich :-)
4tech 2008-10-01 16:03   
4tech - Profil 4tech
adams: wiem sprawdzalem tylko ze chodzi o przerwe w szkole moich dzieciakow..a ta jest od 24.10.08 do 2.11.08 wiec musze cos wykombinowac w tym terminie badz+/- 1 dzien..i tu jest klops....
adams 2008-10-01 15:54   
adams - Profil adams
4tech: masz za 29 pln POZ-EMA na 30.10
4tech 2008-10-01 15:47   
4tech - Profil 4tech
hamburgu hamburgowy: ja tak brzydko mowie bo jestem zly...dzieciaki mialy leciec do kraju a ja z zonka do CDG a tak "sprawa sie sypnela" ale spoko cos wykombinuje moze poleca EMA-LCJ-EMA badz BRS-POZ-BRS....
hamburg 2008-10-01 15:29   
hamburg - Profil hamburg
4tech: Kto tak brzydko mowi ?!!!! :-)))))))))
4tech 2008-10-01 15:24   
4tech - Profil 4tech
hamburg: tak zgadza sie dlatego napisalem ze skasowali obydwa mimo ze powrot jest pozniej niz 25/10/08 poniewaz sa na jednej rezerwacji....ehhhh wiem ze dostane kase za calosc zreszta jest to napisane w e-mailu....fuck....jak ja nie lubie takich info....teraz musze kombinowac co dalej....a ceny nie sa rewelacyjne...dla dwoch osob to dosc spory wydatek....zreszta to byly loty moich dzieci ktore mialy leciec na half term do ojczyzny....fuck fuck
hamburg 2008-10-01 15:19   
hamburg - Profil hamburg
4tech: Ale lot do BZG i powrot jest na jednej rezerwacji, tak? Jak tak, to dostajesz pienadze za cala rezerwacje.....w koncu bylo by nie fair jak by nie oddali (Bo jak nibi wrocic, jak sie jeszcze nie dotarlo? :-))))
4tech 2008-10-01 15:17   
4tech - Profil 4tech
hamburg: ten lot rezerwowalem 30.08.08..a wczoraj to byl STN-BZG-STN i BRS-DUB-BRS....najsmiesniejsze jest to ze powrot byl 3/11/08...wiec ten lot mogli spoko zostawic...wiem ze jest na jednej rezerwacji z lotem z 24/10/08...ale co to za problem zostawic powrotny...zreszta po systemie rezerwacyjnym widze ze ze nie tylko BZG skasowali...
hamburg 2008-10-01 14:53   
hamburg - Profil hamburg
4tech: *hihi* to dlugo sie nacieszyles tym lotem :-).....no to zarezerwuj w innym terminie :-)
4tech 2008-10-01 14:46   
4tech - Profil 4tech
wlasnie FRanca skasowala mi loty BHX-BZG-BHX...
Szanowni Pasażerowie,
W związku ze strajkiem pracowników firmy Boening (naszego dostawcy samolotów) Ryanair jest zmuszony odwolać część lotów między 24/10/08 a 29/10/08 roku. Oto szczegóły odwołanych lotów. Prosimy powiadomić wszystkich pasażerów podróżujących na Państwa rezerwacji.

Zawiadamiamy, że rezerwacje na loty w tym okresie będą anulowane automatycznie, środki pieniężne zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem na originalną formę płatności użytą w czasie dokonywania rezerwacji.

Firma Ryanair chce przeprosić za zaistniałe niedogodności. Jednocześnie zawiadamiamy, ze odwołanie lotów jest spowodowane okolicznościami, które znajdują się poza kontrolą firmy Ryanair i są zgodne z artykułem 7 Rozporządzenia Unii Europejskiej nr 261 z 2004 roku.najlepsze jest to ze powrot byl 3/11/08...
ktgracz 2008-10-01 10:15   
ktgracz - Profil ktgracz
A co do platnosci karta za bilety.. tak gdzie sie da (np. FR, U2, XG) unikam jak ognia dotowania (wystarczy ze zarabiaja na "drobnej" odchylce konwersji walut od sredniego kursu..) bankow/ lini lotniczych zbedna/absurdalna prowizja za "platnosc karta on-line, etc." Rezerwujac bilety w FR dla 3os. w dwie strony system rezerwacyjny dla karty kredytowaje naliczal ponad (podobnie jak Wizz: platnosc karta x ilosc lotow, choc transakcja tak czy inaczej jest pojedyncza) 130zl prowizji!!! Jak mam cos zarezerwowac, wiem wczesniej gdzie sie placi prowizje, a gdzie nie i mam przygotowane odpowiednie srodki na Visie Electron by zaplacic w FR i XG, a kredytowej Visy Clasic/ MasterCard np. do rezerwacji w W6, czy BA - proste. W sytuacjach jak z tym CZK czy SEKami mozna z premedytacja zaplacic karta kredytowa, aby bank lyknal rezerwacje ]:->
ktgracz 2008-10-01 09:59   
ktgracz - Profil ktgracz
Ja wczoraj (poprzez strone UK ok. 19tej) wykupilem sobie i dwojgu towarzyszom "ubezpieczenie od sztormu na Atlantyku" ;o) --> z badan statystycznych pogody na FNC w czasie jesienno-zimowego sezonu istnieje 4% szansa, ze lot do Londka moze miec kilku/kilkunasto-godzinna obsuwe. Jakby cos sie dzialo wroce do POL nie 4.12, a 6.12 :)) Jedne co trzeba bedzie zrobic, to w awaryjnej sytuacji dokupic (do tych 3GBP..) na ostatnia chwile, bagaz do rezerwacji (karta VE, zadna inna..) w wersji Online Check-In.
adamlubin 2008-10-01 06:37   
adamlubin - Profil adamlubin
pitterek: miałeś taka sytuacje jak ja ostatnio, przy płatnosci VE musiałem podac ten kod banku itd... oczywiście nie podałem , ale przy kolejnej próbie zakupu za 0,01 za pomocą VE doliczyli mi 17zł za obsługe karty jako VISA, i zapłaciłem 17,01 a przecież kupowałem ta sama karta co cały czas - chociazby wczoraj.
mrader 2008-10-01 01:14   
mrader - Profil mrader
watek zdecydowanie za dlugi!ale ten net w IRL drogi...;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy