LOT bez Tallina i Stuttgartu

LOT od sezonu zimowego wycofuje się z Tallina i Stuttgartu. Czy ktoś z Was słyszał jeszcze o jakiś kierunkach do likwidacji? Ogółem w sezonie ziomowym LOT-u liczba rejsów raczej nie spadnie, biorąc pod uwagę, że przez cały prawie sezom letni nie latał MXP wieczorny, ograniczono też ARN poranny itd. A może 767 pójdą na jakieś ACMI? Pozdrawiam
21/09/2008 20:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-09-22 19:46   
szot - Profil szot
hamburgu: LH lata tylko nie mogli mnie z jakichś przyczyn przenieść do LH albo dali mi z przesiadką takie godziny że hej, więc zrezygnowałem i o dziwo pieniążki z LOTu na konto karty kredytowej wróciły mi tego samego dnia!!! szok, ale miły bo już myślałem że będę czekać tygodniami :P
hamburg 2008-09-22 12:10   
hamburg - Profil hamburg
szot: A LH juz nie lata na trasie WAW-STR? Myslalem ze lataja. MOge sie tez mylic.....a moze oni tez sie wycofali?
A z tym TLL tez nie rozumiem czemu likwiduja. Ach ten LOT....
szot 2008-09-22 06:05   
szot - Profil szot
No tak, to sie zgdadza bo LO zmienilo mi rezerwacje do Stuttgartu z direct na LH via FRA. LO robi blad wycofujac sie z kierunkow wschodnich...
marcin1111 2008-09-21 20:48   
marcin1111 - Profil marcin1111
LOT od sezonu zimowego wycofuje się z Tallina i Stuttgartu. Czy ktoś z Was słyszał jeszcze o jakiś kierunkach do likwidacji?

Ogółem w sezonie ziomowym LOT-u liczba rejsów raczej nie spadnie, biorąc pod uwagę, że przez cały prawie sezom letni nie latał MXP wieczorny, ograniczono też ARN poranny itd.

A może 767 pójdą na jakieś ACMI?

Pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy