El Al, Royal Air Maroc i LOT

Witam wszystkich na wstępie, którzy tę zimną i deszczową niedzielę spędzają w domu. Interesują mnie dwa wątki dzisiaj, zastanawiam się już od dawna czemu na stronie internetowej linii El Al nie można zarezerwować biletu z Warszawy, pomimo, że latają do stolicy regularnie?! A teraz druga kwestia dotyczy kierunku WAW - CMN , zastanawiam się czemu jeszcze żadne z tych linii ( Royal Air Maroc czy LOT ) nie zdecydowały się na uruchomienie takiego połączenia......
21/09/2008 14:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-11-08 13:16   
humbak - Profil humbak
nadjo: Mysle, ze mlodziezy zydowskiej jest wszystko jedno na jakim pokladzie sie znajduje... czy wiperek odnalazl juz swoja WARSAW? :o)
nadja 2008-09-21 20:26   
nadja - Profil nadja
Witam wszystkich. Mi też się Warsaw nie wyświetla :)
Tak z innej beczki, czy ktoś z Was miał przyjemność korzystania z El Al? Jak wygląda lot ElAlem z młodzieżą żydowską? Jak oni zachowują się na pokładzie swojego przewoźnika? Bo samoloty Lotu po rejsie WAW-TLV-WAW wyglądają jak po przejściu huraganu Katrina, nie mówiąc już o zachowaniu wyżej wspomnianej młodzieży. Nurtuje mnie to od dłuższego czasu... :)
mrader 2008-09-21 17:36   
mrader - Profil mrader
wiperek:cały dzień tak będziesz pytał o jedno i to samo;) WARSAW NIE WYŚWIETLA SIĘ .Swoją drogą różnica kolosalna między LO a LY.
wiperek 2008-09-21 17:17   
wiperek - Profil wiperek
Ej czy u Was na stronie EL AL pojawia się WARSAW gdy chcecie kupić bilet z WAW do TLV ???????
wiperek 2008-09-21 15:24   
wiperek - Profil wiperek
paolo_79 : A jak u Ciebie otwiera się strona El Al ?
miras 2008-09-21 15:05   
miras - Profil miras
U mnie jest tak jak pisze wiperek :)
wiperek 2008-09-21 14:59   
wiperek - Profil wiperek
Właczyłem sobie Internet Explorera i tak samo nie ma Warszawy ..........a ile kosztuje bilet na listopad najtańszy WAW-TLV-WAW ?
wiperek 2008-09-21 14:58   
wiperek - Profil wiperek
Nie w marcu, tylko 21 października!!! Ale poszperać zawsze lubię sobie w necie,ale u mnie zawsze tak było, że nie było WARSAW na ich stronie internetowej, patrzyłem z rok temu i było tak samo.....niech ktoś inny zobaczy jak jest u niego .....
hamburg 2008-09-21 14:56   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: No to nie wiem co tam sie stalo....u mie jest. :-)
A ja myslalem ze w marcu konczysz z lataniem?! :-))) Czyzby wiperek znow sobie chcial gdzie poleciec? :-)))
wiperek 2008-09-21 14:53   
wiperek - Profil wiperek
Za to z TLV jak klikam to znajduję wówczas Warsaw. Nic z tego nie rozumiem !
wiperek 2008-09-21 14:51   
wiperek - Profil wiperek
Korzystam z Mozzili właśnie i mam ostatnie 5 : San Francisko, Toronto, Vienna, Washington i Zurich !!!!!
hamburg 2008-09-21 14:48   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: Nie podajemy linkow :-) No to kiepsko ze ci sie nie pokazuje ,,WARSAW´´ :-))))) Zmien moze inna wyszukiwarke (np. Mozilla)
wiperek 2008-09-21 14:45   
wiperek - Profil wiperek
zobacz link U mnie na ich stronie internetowej wyobraź sobie, że nie ma Warsaw !!!!!!!
hamburg 2008-09-21 14:45   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: A no to nie wiedzialem ze nie ma lotow pomiedzy Polska a CMN. (Podobno ma byc to bardzo ladne miasto :-)) No to jak mowie. Podleciec sobie do MAD, CDG lub LYS i dalej EZY taniutko do CMN. :-)
hamburg 2008-09-21 14:43   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: Normalnie......szukam ,,WARSAW´´ klikam i w drugiem rzedzie szukam ,,TEL AVIV´´....wybieram date i szukam lotu. Proste. (Tak jak wszystkie wyszukiwarki na innych stronach innych przewoznikow)./ A do CMN mozesz sobie tez polecic EZY z MAD,CDG i LYS :-)
wiperek 2008-09-21 14:41   
wiperek - Profil wiperek
hamburg : na trasie WAW-CMN nie ma żadnych czarterów i nigdy nie było, jedynie są do AGA ( ale to jest 600 km od CMN )
wiperek 2008-09-21 14:40   
wiperek - Profil wiperek
hamburg : a jak niby możesz zarezerwować bilet na trasie WAW-TLV-WAW na ich stronie internetowej ?
hamburg 2008-09-21 14:38   
hamburg - Profil hamburg
wiperek: U mie swieci piekne sloneczko. :-))) Nie rozumiem z tym EL-AL. Przeciesz mozna zarezerowac......
A z CMN moze tak byc ze nie ma pobytu na polaczenie tradycyjne. Nie orientuje sie, ale napewno sa loty czarterowe na tej trasie.
wiperek 2008-09-21 14:27   
wiperek - Profil wiperek
Witam wszystkich na wstępie, którzy tę zimną i deszczową niedzielę spędzają w domu. Interesują mnie dwa wątki dzisiaj, zastanawiam się już od dawna czemu na stronie internetowej linii El Al nie można zarezerwować biletu z Warszawy, pomimo, że latają do stolicy regularnie?! A teraz druga kwestia dotyczy kierunku WAW - CMN , zastanawiam się czemu jeszcze żadne z tych linii ( Royal Air Maroc czy LOT ) nie zdecydowały się na uruchomienie takiego połączenia......
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy