Jet Air: Współpraca z Austrian

"Linia lotnicza Jet Air rozpocznie współpracę z linią Austrian Airlines. Pozwoli to na podróż z jednym biletem z Polski przez Wiedeń do wielu państw świata - poinformował na antenie Polskiego Radia Łódź, wiceprezes łódzkiego lotniska, Wojciech Łaszkiewicz." Reszta tutaj: zobacz link
18/09/2008 11:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-09-19 16:29   
humbak - Profil humbak
wojtku: Tak, jesli OS zostanie kupiony przez AF/KL, to zmieni sojusz. Ale to sie nie oplaca OS, gdyz w takim wypadku musialby placic wielkie kary za zerwanie umowy ze Starem.
jaris 2008-09-18 21:12   
jaris - Profil jaris
gratulacje dla Jet Air ;)
hamburg 2008-09-18 13:47   
hamburg - Profil hamburg
wojtek: Tylko AUA liczy na to ze LH ich przejmie. Rzadowi austriackiemu by to bardzo pasowalo bo by nibi AUA zostala w rekach Austriakow. Chef LH jest Austiakiem :-))
wojtek 2008-09-18 13:45   
wojtek - Profil wojtek
No właśnie, co by się stało gdyby Austriana zakupiła np. AirFrance-KLM? Wystąpiliby ze Star Alliance na rzecz Sky Team?
krzysiekl 2008-09-18 11:25   
krzysiekl - Profil krzysiekl
BTW Austrian Airlines może znajdzie nowego właściciela, ciekawe kogo.
ww_lodz 2008-09-18 11:19   
ww_lodz - Profil ww_lodz
Linia lotnicza Jet Air rozpocznie współpracę z linią Austrian Airlines. Pozwoli to na podróż z jednym biletem z Polski przez Wiedeń do wielu państw świata - poinformował na antenie Polskiego Radia Łódź, wiceprezes łódzkiego lotniska, Wojciech Łaszkiewicz.

Współpraca miałaby rozpocząć się jeszcze we wrześniu, najpóźniej w październiku tego roku. Jak mówił Wojciech Łaszkiewicz wszystko to odbywać się będzie w ramach systemu Amadeus. Pozwoli to na podróż z Łodzi przez Wiedeń do wielu miast na świecie z jednym biletem. - Także bagaż będzie odprawiany w Łodzi, a pasażer odbierze go dopiero w miejscu docelowym - dodał Wojciech Łaszkiewicz.

Ireneusz Dylczyk z Jet Air potwierdza współpracę Jet Air z Austrian Airlines. Dodaje, że system ruszy najwcześniej w połowie października. Na razie trwa dostosowanie systemów rezerwacyjnych obu przewoźników.

Współpracę z Austrian Airlines zapowiadał wcześniej prezes linii Jet Air podczas inauguracji lotów z Łodzi. Wówczas mówił: - Jesteśmy w zaawansowanych rozmowach z kilkoma sieciowymi przewoźnikami, którzy mają hub w Wiedniu i mamy nadzieję, że niedługo to się zmieni.

Jeśli współpraca Jet Air z Austrian Airlines dojdzie do skutku, to wówczas lotnisko znajdzie się w systemie rezerwacyjnym austriackiego przewoźnika. Władze portu mają nadzieję, że zwiększy się wówczas ruch na trasie do Wiednia.

Źródło: Polskie Radio Łódź

:)
ww_lodz 2008-09-18 11:18   
ww_lodz - Profil ww_lodz
Może teraz:

zobacz link
ww_lodz 2008-09-18 11:15   
ww_lodz - Profil ww_lodz
"Linia lotnicza Jet Air rozpocznie współpracę z linią Austrian Airlines. Pozwoli to na podróż z jednym biletem z Polski przez Wiedeń do wielu państw świata - poinformował na antenie Polskiego Radia Łódź, wiceprezes łódzkiego lotniska, Wojciech Łaszkiewicz."

Reszta tutaj: zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy