III zlot w Bristolu - cd...

Do dzisiejszego swoj udzial w zlocie potwierdzili:Stenus,Hamburg,Aynis, Miras,Trav(z zona),Mimis(z rodzinka), Jsg,Cezary,Gufi_gda,Desert,Gregory, Margos_pl,Marian,Ddearek,Emes, Pitterek,Irtom,Michalb,Gral,Paszer, 4tech...pod znakiem zapytania jest przylot Tomkka( kasacja lotu U2). Wiem ze czesc z Was indywidualnie zalatwilo sobie nocleg( Aynis,Cezary)...jednakze nie od wszystkich otrzymalem dokladne terminy przylotow i odlotow do/z BRS oraz komu potrzebny nocleg na 1 lub 2 dni...w chwili obecnej zarezerwowanych 5 pokoi w Holiday Inn North w BRS..w razie potrzeby mozemy jeszcze cos dokoptowac...prosze wszystkich o dokladne podanie terminow i potrzreb noclegowych...w tym watku, z gory dziekuje...Plan zloty przedstawie w nastepnym tygodniu.
11/09/2008 20:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-11-17 20:15   
humbak - Profil humbak
gregoriu: Ja, swinke morska? Nie, nie mam. Ale mialem...
humbak 2008-11-17 20:15   
humbak - Profil humbak
aynis: E tam, nic podobnego nie nastapi, bo zaraz powstawnie nowy watek. :P hihi
gregory 2008-11-17 20:14   
gregory - Profil gregory
stenus: ponawiam pytanie, czy masz świnkę morską?
aynis 2008-11-17 20:12   
aynis - Profil aynis
stenus: możemy, ale wtedy zapadnie cisza na forum ;)
humbak 2008-11-17 20:10   
humbak - Profil humbak
cezariu: Czy uwazasz, ze jak ktos wozi "w te i wewte" to od razu wspanialy? :o) hihihih aynis: Mozemy zaraz w tym dopomoc, zamykajac watek. :o)
aynis 2008-11-17 20:08   
aynis - Profil aynis
Mam pewne obawy, że ten wątek to się nigdy nie skończy :))
cezary 2008-11-17 19:43   
cezary - Profil cezary
ufff. Teraz z innej beczki. Na lotnisku Bristol są płatne stanowiska internetowe. A w greckich Atenach jest chyba z 9 stanowisk (CAŁKOWICIE DARMOWYCH) na dodatek jedno jest nisko zawieszone dla niepełnosprawnych na wózkach inawlidzkich !!!!
irton 2008-11-17 19:36   
irton - Profil irton
to miedzy '''''' a ''''''''' to cytat tysiecznego postu grala
irton 2008-11-17 19:19   
irton - Profil irton
a wiecie kto wpisal 1000post w tym watku bo ja sprawdzilem :) i to byl gral













''''''gral @ 2008-11-12 23:32

cezary: nie wiem czy to jest powód do dumy :P ja na studiach oblalem egzamin koncowy z niemieckiego i musialem zdawac poprawke. ale wstydze sie tego do dzis. i zaluje bo zmarnowalem 4 lata a moglbym teraz szprechac prawie jak hamburg ''''''''''''
cezary 2008-11-17 19:03   
cezary - Profil cezary
oops.. błąd. Wątek IV Zlotu założył Miras.
szot 2008-11-17 19:02   
szot - Profil szot
cezarze: pitterek zalozyl watek odnosnie zlotu w Bristolu... (wasz moderator nieformalny :p)
cezary 2008-11-17 18:58   
cezary - Profil cezary
Chyba piterek załozył wątek dotyczący IV Zlotu.
Miejsce powinno być dogodne dla dolotów LCC i tradycyjnymi liniami. Ciepłe i najlepiej, gdyby był ktoś kto tam mieszka i zajmie się organizacją. 4tech i JSG oraz inni miejscowi organizatorzy byli wspaniali. Wozili nas w te i wewte.
irton 2008-11-17 18:54   
irton - Profil irton
albo nie na Barbados bedzie zlot bonusowy jak wygram w totka :)
irton 2008-11-17 18:53   
irton - Profil irton
a ktory zlot bedzie na Barbados??
szot 2008-11-17 18:51   
szot - Profil szot
Ja jestem za tym abysmy popracowali nad terminami zlotow do polowy przyszlego roku i wybrali w drodze glosowania miejsca na zlot 4 i zlot 5
szot 2008-11-17 18:49   
szot - Profil szot
mimisie: trafne uwagi!
mimis 2008-11-17 18:33   
mimis - Profil mimis
Właśnie. Zloty są fajne, ALE zlatywanie się zbyt często doprowadzi do przesytu, a poza tym im częściej odbywają się zloty, tym mniej ludzi może sobie pozwolić na przylot. Nie mówiąc o tym, że zbyt częste urządzanie zlotów prowadzi do tego, że tracą na atrakcyjności (co różni się od przesytu, bo obejmuje też takich, co nie byli).
cezary 2008-11-17 18:25   
cezary - Profil cezary
aynis: jeśli chodzi o kolejny zlot to byłbym raczej za początkiem marca. I gdzieś gdzie nie będzie padać deszczem...
cezary 2008-11-17 18:09   
cezary - Profil cezary
Jak zdrówko u Wszystkich ? Po niezapomnianym grilu mam tylko lekki kaszelek ale bez gorączki :)
Stenus był bardziej przewidujący bo miał moherową czapeczkę.
mimis 2008-11-17 17:43   
mimis - Profil mimis
W ogóle to wreszcie mam chwilę by coś napisać, więc piszę - dzięki ogromne wszystkim za fajny zlot, Angolom z Bristolu, Bridgewater i Basingstoke (czyli 4techowi i Travowi z piękniejszymi połowami oraz JSGowi bez ;) ) za organizację, a łysemu Stenusowi za kucharzenie. No i oczywiście części uczestników za "kwartet", a innym "częściom" za dyskusje o Wisconsin oraz urządzeniach medycznych ;). Najbardziej niezapomniany będzie dla mnie widok grupy Polaków koczującej na przystanku w oczekiwaniu na opóźniony z powodu mgły PKS :D i grillujących - jak to co - łabędzie ;). Tak że mam nadzieję, że do zobaczenia niezadługo :).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy