Ceske Drahy i SkyEurope

"Współpraca CD i Sky Europe Ceske drahy (CD) i słowacka tania linia lotnicza Sky Europe zawarły porozumienie o współpracy. Czeskie koleje będą sprzedawać bilety lotnicze na wybranych dworcach kolejowych. Ceny biletów lotniczych sprzedawanych przez CD będą niższe niż tych sprzedawanych przez linie lotnicze. Klient, aby otrzymać zniżkę na bilet lotniczy, musi dojechać na lotnisko w Czechach koleją. CD będzie sprzedawać bilety do Mediolanu, Wenecji i Brukseli za 1290 koron (179 zł), z wszystkimi opłatami. Bilety do miast bardziej oddalonych, takich jak Paryż czy Ateny, będą kosztować 1790 koron (249 zł). Będą one dostępne na sześć tygodni przed odlotem. Dwa tygodnie przed odlotem ceny zostaną zwiększone o odpowiednio 400 i 200 koron (55 i 27 zł). Bilety lotnicze będą sprzedawane przez CD na dworcach w Brnie, a od lutego również w Pardubicach, Ostrawie i Pradze. Będą one dostępne także na 20 innych stacjach w całym kraju." ...a kiedy np. C0 albo LOT +PKP?
25/01/2008 18:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maxx 2008-01-25 18:58   
maxx - Profil maxx
"Współpraca CD i Sky Europe
Ceske drahy (CD) i słowacka tania linia lotnicza Sky Europe zawarły porozumienie o współpracy. Czeskie koleje będą sprzedawać bilety lotnicze na wybranych dworcach kolejowych.
Ceny biletów lotniczych sprzedawanych przez CD będą niższe niż tych sprzedawanych przez linie lotnicze. Klient, aby otrzymać zniżkę na bilet lotniczy, musi dojechać na lotnisko w Czechach koleją.

CD będzie sprzedawać bilety do Mediolanu, Wenecji i Brukseli za 1290 koron (179 zł), z wszystkimi opłatami. Bilety do miast bardziej oddalonych, takich jak Paryż czy Ateny, będą kosztować 1790 koron (249 zł). Będą one dostępne na sześć tygodni przed odlotem. Dwa tygodnie przed odlotem ceny zostaną zwiększone o odpowiednio 400 i 200 koron (55 i 27 zł).

Bilety lotnicze będą sprzedawane przez CD na dworcach w Brnie, a od lutego również w Pardubicach, Ostrawie i Pradze. Będą one dostępne także na 20 innych stacjach w całym kraju."
...a kiedy np. C0 albo LOT +PKP?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama