×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Awaryjne lądowanie


Boeing 757 brytyjskich linii lotniczych Thomas Cook lecący z Anglii na Wyspy Kanaryjskie awaryjnie lądował na lotnisku w Faro w Portugalii - poinformowały portugalskie władze lotnicze. Przyczyną awaryjnego lądowania były problemy z jednym z silników. Samolot, na którego pokładzie znajdowało się 210 pasażerów, głównie obywateli brytyjskich, wylądował w Faro o godzinie 12.45. Przedstawiciel portu lotniczego powiedział, że zgodnie z procedurą w sytuacji, gdy pilot informuje o problemach technicznych, samolot awaryjnie ląduje, a lotnisko mobilizuje policję i straż pożarną.

27/08/2008 19:44,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

  
Boeing 757 brytyjskich linii lotniczych Thomas Cook lecący z Anglii na Wyspy Kanaryjskie awaryjnie lądował na lotnisku w Faro w Portugalii - poinformowały portugalskie władze lotnicze.
Przyczyną awaryjnego lądowania były problemy z jednym z silników. Samolot, na którego pokładzie znajdowało się 210 pasażerów, głównie obywateli brytyjskich, wylądował w Faro o godzinie 12.45.

Przedstawiciel portu lotniczego powiedział, że zgodnie z procedurą w sytuacji, gdy pilot informuje o problemach technicznych, samolot awaryjnie ląduje, a lotnisko mobilizuje policję i straż pożarną.
27/08/2008 19:45  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie