Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Płatny catering na lotach interkontynentalnyc

Jako pierwsza linia lotnicza, United Airlines chcę wprowadzić płatny catering na lotach za Atlantyk. Nowa reguła ma obowiązywać od października na lotach w klasie ekonomicznej pomiędzy Washingtonem a celami w Niemczech i w Szwajcarii. Zestawy na pokładzie mają kosztować pomiędzy 4 a 6 Euro. W klasie biznesowej i pierwszej catering nadal będzie darmowy. Jest to eksperyment i jeżeli sie uda United wprowadzi to też również na lotach do i z Chicago, Los Angeles i San Francisco. [Źródło: airline-bewertungen]

24/08/2008 21:22,  
<>

gość_abd20 - Profil
gość_abd20

disorder - Profil
disorder

Ze 2 tygodnie się płynie, cena wyższa niż za samolot, ale jedzenie dają. Opłaca się.
24/08/2008 22:38  

mikerus: No widzisz...ja i mój polski :-))))
24/08/2008 22:38  

mikerus: chodzilo mi o rejsy atlantyckie...
24/08/2008 22:35  

"celami w Niemczech"? To jakieś samoloty więzienne?;-) 4tech -> taki rejs Gdynia - Karlskrona trwa 10h, a bezpłatnego cateringu nie ma... Uważaj na te statki bo możesz umrzeć z głodu;-)
24/08/2008 22:33  

chyba zaczne plywac statkiem...tam catering jest w cenie biletu....
24/08/2008 22:14  

hmmm, pewnie sie uda, bo przzy tak długim rejsie coś zjeść trzeba:)
24/08/2008 22:05  

Jako pierwsza linia lotnicza, United Airlines chcę wprowadzić płatny catering na lotach za Atlantyk. Nowa reguła ma obowiązywać od października na lotach w klasie ekonomicznej pomiędzy Washingtonem a celami w Niemczech i w Szwajcarii. Zestawy na pokładzie mają kosztować pomiędzy 4 a 6 Euro. W klasie biznesowej i pierwszej catering nadal będzie darmowy.
Jest to eksperyment i jeżeli sie uda United wprowadzi to też również na lotach do i z Chicago, Los Angeles i San Francisco. [Źródło: airline-bewertungen]
24/08/2008 21:29  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: