Płatny catering na lotach interkontynentalnyc

Jako pierwsza linia lotnicza, United Airlines chcę wprowadzić płatny catering na lotach za Atlantyk. Nowa reguła ma obowiązywać od października na lotach w klasie ekonomicznej pomiędzy Washingtonem a celami w Niemczech i w Szwajcarii. Zestawy na pokładzie mają kosztować pomiędzy 4 a 6 Euro. W klasie biznesowej i pierwszej catering nadal będzie darmowy. Jest to eksperyment i jeżeli sie uda United wprowadzi to też również na lotach do i z Chicago, Los Angeles i San Francisco. [Źródło: airline-bewertungen]
24/08/2008 21:22  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2008-08-24 22:38   
disorder - Profil disorder
Ze 2 tygodnie się płynie, cena wyższa niż za samolot, ale jedzenie dają. Opłaca się.
hamburg 2008-08-24 22:38   
hamburg - Profil hamburg
mikerus: No widzisz...ja i mój polski :-))))
4tech 2008-08-24 22:35   
4tech - Profil 4tech
mikerus: chodzilo mi o rejsy atlantyckie...
mikerus 2008-08-24 22:33   
mikerus - Profil mikerus
"celami w Niemczech"? To jakieś samoloty więzienne?;-) 4tech -> taki rejs Gdynia - Karlskrona trwa 10h, a bezpłatnego cateringu nie ma... Uważaj na te statki bo możesz umrzeć z głodu;-)
4tech 2008-08-24 22:14   
4tech - Profil 4tech
chyba zaczne plywac statkiem...tam catering jest w cenie biletu....
marecki 2008-08-24 22:05   
marecki - Profil marecki
hmmm, pewnie sie uda, bo przzy tak długim rejsie coś zjeść trzeba:)
hamburg 2008-08-24 21:29   
hamburg - Profil hamburg
Jako pierwsza linia lotnicza, United Airlines chcę wprowadzić płatny catering na lotach za Atlantyk. Nowa reguła ma obowiązywać od października na lotach w klasie ekonomicznej pomiędzy Washingtonem a celami w Niemczech i w Szwajcarii. Zestawy na pokładzie mają kosztować pomiędzy 4 a 6 Euro. W klasie biznesowej i pierwszej catering nadal będzie darmowy.
Jest to eksperyment i jeżeli sie uda United wprowadzi to też również na lotach do i z Chicago, Los Angeles i San Francisco. [Źródło: airline-bewertungen]
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy