Ryanair ma bilety za 5 PLN/EUR/GBP

5 PLN/EUR/GBP by FR
20/08/2008 09:19  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marian 2008-08-23 00:59   
marian - Profil marian
to ja juz nie wiem o co chodzi... ;) hehe
humbak 2008-08-23 00:56   
humbak - Profil humbak
marianie: lecialem 15 i 17 lipca 2008, kiedy paliwo bylo jeszzce drozsze niz dzis. :o)
marian 2008-08-23 00:47   
marian - Profil marian
moze w tych czasach paliwo bylo jeszcze tanie :) a czasy sie zmieniaja stenusie, hehe. teraz patrza na wszystko ;)
humbak 2008-08-23 00:45   
humbak - Profil humbak
paolo: Jak lecialem dwa razy Vuelingiem (BCN-MAD-BCN), to absolutnie nikt nie zwrocil uwage na moja walizke, ktora wyglada na duza, choc jest wymiarowa. Ale byla zdecydowanie za ciezka. Nikt! ANi w check-in, ani przy gate. No ale TY masz duzo wieksze doswiadczenie w lataniu VY.
marian 2008-08-23 00:44   
marian - Profil marian
to vuelinga trzeba unikac ;) zartuje oczywiscie!
paolo-79 2008-08-23 00:39   
paolo-79 - Profil paolo-79
tomekk:szczegolnie Vueling robi pokazowki,czasem 2cm za duzy handbag i wysylaja do check in..albo przy gate mozesz zaplacic 30€,taki fee sobie wymyslili...i maja wage przy gates w Terminalu C w BCN;)bardziej ostro niz u FR...
humbak 2008-08-23 00:16   
humbak - Profil humbak
mraderze: cezary kupowal pierwszy raz w zyciu bilet FRancy, wiec tzreba mu wybaczyc. Pokazuje to tylko, jakie pulapki robia niektore linie przy zakupie biletu. tomkuk: Musialo ich cos mocno ugryzc w Madrycie, bo normalnie to nic nie robia.
marian 2008-08-22 23:35   
marian - Profil marian
pewnie od czasu do czasu beda z tym problemy, ale ogolnie jak ktos nie bedzie mial ze soba trzech podrecznych plecakow ;) to nic sie nie zmieni...
tomekk 2008-08-22 23:29   
tomekk - Profil tomekk
W Madrycie ostatnio odstawili pokazówkę z tą jedną sztuką bagażu, więc uważajcie ;)
mrader 2008-08-22 23:13   
mrader - Profil mrader
cezary:trzeba być naprawdę ostatnią ofermą,żeby dać sobie wcisnąć coś, czego się nie chciało....:D:D:D
michalb 2008-08-22 22:49   
michalb - Profil michalb
właśnie robię odprawę dla moich pasażerów do belfastu. taka informacje dostałem mailem
humbak 2008-08-22 22:38   
humbak - Profil humbak
michaleb, marianie: FRanca stara sie jak moze utrudnic zycie, ale sluzby lotniskowe, na ktorych jest wiecej linii niz tylko FRanca raczej nie zwracaja na to wielkiej uwagi, tym bardziej, ze na wiekszosci lotnisk mozna oprocz podrecznego takze miec cos dodatkowego malego, jak laptop, parasol, plaszcz, dutyfree. michb: A gdzie to sie Ci pojawilo, gdyz ja nic takiego nie dostalem. Poza tym to oni Ci jeszcze pozwalaja kupowac bilety? hihihi ale
michalb 2008-08-22 22:37   
michalb - Profil michalb
marian ,tak myślałem ze nie zwracają uwagi ale mail o treści poniżej dostałem pierwszy raz i była to nowość dla mnie
marian 2008-08-22 22:29   
marian - Profil marian
michalb: ostatnio czekajac w kolejce do odprawy na LGW przeczytalem to na mojej kartce z online... mialem plecak i garnitur w pokrowcu i troche sie balem, ze powiedza stop! jednak nie zwracali na to uwagi ile kto ma pakunkow ze soba:)
michalb 2008-08-22 22:27   
michalb - Profil michalb
czyli zakupy z duty free są liczone jak bagaż podręczny,wniosek jest taki ze trzeba zostawić sobie miejsce w podręcznym jeśli chce się coś kupić na duty free
michalb 2008-08-22 22:17   
michalb - Profil michalb
udało mi się kupić kilka biletów WAW-DUB-WAW . A to nowość jaka wysyła franca Cabin Baggage Restrictions ,You are shortly booked to travel with Ryanair (your flight information is
detailed below).

Ryanair Flight Details
Confirmation No: CDY***
FR 6125 STN BHD,
•IMPORTANT– YOUR HANDBAG, BRIEFCASE, LAPTOP, DUTY FREE PURCHASES ETC.
MUST BE CARRIED WITHIN YOUR 1 PERMITTED PIECE OF CABIN BAGGAGE.

•IMPORTANT– YOUR HANDBAG, BRIEFCASE, LAPTOP, DUTY FREE PURCHASES ETC.
MUST BE CARRIED WITHIN YOUR 1 PERMITTED PIECE OF CABIN BAGGAGE.
cezary 2008-08-22 21:59   
cezary - Profil cezary
No właśnie widzę. Najfajniejsze jest że nie chciałem ubezpieczenia ale po dokonaniu transakcji wyszło że mam. Przecież nie udowodnię że nie chciałem tej opcji... FRajan forever !!
humbak 2008-08-22 21:55   
humbak - Profil humbak
cezary: Daj sobie spokoj z tym ubezpieczeniem, to jest o kant dupy potluc.
cezary 2008-08-22 21:54   
cezary - Profil cezary
Działają odsyłacze do róznych krajów ale jak kliknąć na Polsce i polskiej fladze to guzik. Polisy zakupionej nie da się wydrukować. Sprawdzałem na róznych przeglądarkach.
cezary 2008-08-22 21:47   
cezary - Profil cezary
W związku ze zlotem w Bristolu Niestety zakupiłem bilety na FR (w jednym na siłę wcisneli mi ubezpieczenie). Co ciekawe ubezpieczenie nie daje się wydrukować. Na stonie 'wydrukuj Twoje ubezpieczenie' działają wszystkie strony tylko nie polska...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy