×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Direct Fly powraca


Szanowni Pasażerowie, Po ponad rocznej przerwie firma lotnicza Direct Fly wraca na europejskie niebo jako koncesjonowany przewoźnik lotniczy oferując usługi air-taxi w oparciu o nowoczesne maszyny Diamond DA-42. W ciągu ostatnich 15 miesięcy, główne wysiłki zostały skierowane na opracowanie nowej strategii biznesowej, której skutkiem była zmiana zarządu, właścicieli oraz złożenie wniosku do Urzędu Lotnictwa Cywilnego celem uzyskania koncesji komercyjnego przewoźnika lotniczego (AOC). Dziś, jako jedna z 15 firm lotniczych w Polsce posiadamy stosowne pozwolenia i koncesje, które zapewniają europejskie standardy obsługi samolotu i operacji lotniczych. Całkowitej zmianie uległa także koncepcja biznesowa. Nasze produkty są zgodnie z najnowszymi trendami w lotnictwie cywilnym. Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania dla osób przedsiębiorczych, które cenią swój czas i wygodę. Sztandarową ofertą spółki Direct Fly są usługi czarterowe air-taxi, które umożliwiają elastyczne tworzenie planu podróży nie tylko na obszarze Polski, ale również na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Kilkadziesiąt lotnisk na terenie Polski oraz praktycznie nieograniczona liczba destynacji za granicą umożliwia dotarcie w dowolne miejsce i powrót do portu macierzystego w ciągu jednego dnia roboczego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Dokładne informacje znajdą Państwo na naszej odnowionej stronie internetowej: zobacz link Zapraszamy na pokład Direct Fly – firmy, którą warto zapamiętać. Zespół Direct Fly !

18/08/2008 20:02,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

  
....ooO i jeszcze oferują współudział we własności samolotu.ueah...ale frajda dla biznesu...
18/08/2008 23:23  

  
Szanowni Pasażerowie,
Po ponad rocznej przerwie firma lotnicza Direct Fly wraca na europejskie niebo jako koncesjonowany przewoźnik lotniczy oferując usługi air-taxi w oparciu o nowoczesne maszyny Diamond DA-42.

W ciągu ostatnich 15 miesięcy, główne wysiłki zostały skierowane na opracowanie nowej strategii biznesowej, której skutkiem była zmiana zarządu, właścicieli oraz złożenie wniosku do Urzędu Lotnictwa Cywilnego celem uzyskania koncesji komercyjnego przewoźnika lotniczego (AOC). Dziś, jako jedna z 15 firm lotniczych w Polsce posiadamy stosowne pozwolenia i koncesje, które zapewniają europejskie standardy obsługi samolotu i operacji lotniczych.

Całkowitej zmianie uległa także koncepcja biznesowa. Nasze produkty są zgodnie z najnowszymi trendami w lotnictwie cywilnym. Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania dla osób przedsiębiorczych, które cenią swój czas i wygodę. Sztandarową ofertą spółki Direct Fly są usługi czarterowe air-taxi, które umożliwiają elastyczne tworzenie planu podróży nie tylko na obszarze Polski, ale również na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Kilkadziesiąt lotnisk na terenie Polski oraz praktycznie nieograniczona liczba destynacji za granicą umożliwia dotarcie w dowolne miejsce i powrót do portu macierzystego w ciągu jednego dnia roboczego.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Dokładne informacje znajdą Państwo
na naszej odnowionej stronie internetowej: zobacz link
Zapraszamy na pokład Direct Fly – firmy, którą warto zapamiętać.
Zespół Direct Fly !
18/08/2008 20:03  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie