Promocje

Chciałbym na początku września wybrać się gdzieś z WAW na tydzień ( najchętniej na południe Europy ), czy ktoś z Was zna jakiąś fajną promocję w jakiejś konkretnej linii ??? Swoją drogą polecam wszystkim oglądanie lądowań samolotów ( wczoraj lądowały od strony Al. Krakowskiej ). Tam jest taka super górka ( przy samym pasie lotniska ), skąd super wszystko widać. Byłem wczoraj .....
16/08/2008 16:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2008-08-18 21:33   
jsg - Profil jsg
stenus: to masz jak w banku magazyn Finnair'a. Wódkę zawsze możesz wypić na lotnisku przed security. A ziemniaki to aynis może też włożyć do torebki jaknby za mało miejsca było. Ukrainskie specjały???? Intrygujące
humbak 2008-08-18 21:31   
humbak - Profil humbak
jsgu: No pewnie, ze kcem! Aha, jak ktos ma jakies numery Business Traveller, to ja jestem takze chetny. :o)
jsg 2008-08-18 21:29   
jsg - Profil jsg
stenus: chcesz magazym pokładowy z Finnair'u?
humbak 2008-08-18 21:29   
humbak - Profil humbak
aynis: teraz juz wiesz, po co nam to wolne miejsce miedzy nami. hihihi hamburgu: O matko, a jakiez to? aynis: Jak nie zamierzasz brac duzo zreczy do BRS, to jak ulal miejsce masz na ziemniaki. :o) hihi Ja zabiore ogorki i kapuste kiszona. I moze cos z ukrainskich specyjalow, jak cos dotrwa. Niestety wodki nie wezme, gdyz to ewedentny plyn.
aynis 2008-08-18 21:24   
aynis - Profil aynis
Akurat w stronę BRS nie zamierzam brać dużo rzeczy, zostawiam miejsce na szalone zakupy. stenus: no to zrobimy sobie piknik w PKP/EZY :D
hamburg 2008-08-18 21:23   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Dolicz jeszcze te magazyny pokładowe....ja już mam chyba z dziesięć dla ciebie :-)))
humbak 2008-08-18 21:22   
humbak - Profil humbak
cezary: A to moze jak grzybki rosna, to jednak Cie odwiedze? hihih Pojdziemy razem w las na grzybki.
humbak 2008-08-18 21:21   
humbak - Profil humbak
My z aynis problemow zpodrecznym miec nie bedziemy, bo lecimy EZY, a tam nie ma limitow podrecznego. Trzeba tylko samodzielnie wlozyc bagaz do schowka. A ja jestem moze malutki, ale silny. 15kg spokojnie wkladam. A z powrotem to juz bedzie wyzarty ten nadbagaz dla FRancy. aynis: No to jak ustalimy, ktorym pociagiem sie udajemy do KRK, to wtedy bedziemy ustalac menu.
jsg 2008-08-18 21:21   
jsg - Profil jsg
a gral co przywiezie? automat?
jsg 2008-08-18 21:16   
jsg - Profil jsg
aynis: to dobrze. Rozłóżcie ziemniaki równomiernie w samolocie, coby samolot nie miał przechyłu
aynis 2008-08-18 21:14   
aynis - Profil aynis
jsg: jadę/lecę z stenusem, więc damy radę z ziemniakami ;) stenus: jak będziemy jechać razem z WAW, to poproszę na śniadanko no i potem lunch w samolocie :))
humbak 2008-08-18 21:13   
humbak - Profil humbak
ALe gdzie jak gdzie, ale w BRS sa sklepy polskie! Nawet znam jeden obok Bus Station. I wszystko mozna kupic na miesjcu ze zrzutek, jak to bylo na II Zlocie. System byl bardzo wydajny. Ja po przylocie do 4techa w piatek wszystko nabede i zamarynuje. I przygotuje, aby juz nie bylo wiele roboty w sobote.
humbak 2008-08-18 21:11   
humbak - Profil humbak
Kochani, a dzieki Wam moja kasza gryczana z maselkiem i serem kozim smakuje jak wyborne ratatuj. Dzieki! :o) marqoosie: Cezarego juz nic nie rusza, nawet lód od wódki. aynis: Z dzika rozkosza przygotuje kanapki na nasza droge. Zyczy sobie Pani juz od Warszawy, czy dopiero z Krakowa? Aha, jak chcecie kapuste i ogorki kiszone wiezc w podrecznym, to tylko takie w folii z mala iloscia plynu, bo pzrechiodza one bez problemu pzrez security. Mysle, ze sloiczek grzybkow marynowanych nie pzrejdzie, bo za duzo wody. Poza tym unikamy wszystkiego we szkle, bo to wykrywaja rentgeny od razu. A w plastiku, jak nie ma ksztaltu szkla, to pzrechodzi. Hamburgu: Oczywiscie, ze takie ziemniaczki robilem, a nawet lepiej, bo w ognisku. Poza tym przygotuj sie takze na smazenie hamburgerow na grillu w BRS. :o)
marqoos_pl 2008-08-18 21:08   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
chyba jednak trzeba będzie ten bagaz rejestrowany do BRS dokupic, hehe...
jsg 2008-08-18 21:07   
jsg - Profil jsg
jestem ciekawy jak aynis przytaszczy ziemniaki?
jsg 2008-08-18 21:06   
jsg - Profil jsg
to z RPA może jakąś sztukę mięsa z zebry?
marqoos_pl 2008-08-18 21:05   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Jeszcze cos z Armenii (morele) i RPA (nie wiem co) postaram sie zachować na zlot, hihi
hamburg 2008-08-18 21:03   
hamburg - Profil hamburg
cezary: A na mazurach piękna pogoda i właśnie sobie grylujemy :-))))
jsg 2008-08-18 21:03   
jsg - Profil jsg
cezary: to w ocecik i na zlot jak znalazł. Tutaj też pada... jakieś kuriozum.
hamburg 2008-08-18 21:02   
hamburg - Profil hamburg
jsg: :-))) No nie.....nie nie....mnie nie można jeść....wypraszam to sobie :-)))))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy