Pytanie o zmianę rezerwacji w Centralwings

Mam wielką prośbą do osób latających częściej niźli ja o informacje na temat ewentualnych zmian (i ich trybu) w C0. W czym jest rzecz - ano tak się złożyło, że wygrałem ich voucher i chcę wobec tego kopnąć się do Londynu na weekend (inna sprawa, że poza KRK-LGW-KRK nic innego za bardzo mi nie pasuje). I teraz mam pytanie, jak wygląda postępowanie w sytuacji odwołania sobotniego lotu "TAM"? Czy mogę bezpłatnie i niejako automatycznie (wszak jest to sytuacja przeze mnie niezawiniona) przebudować sobie "całość" rezerwacji na inny weekend? Bo nie mając lotu w sobotę zwyczajnie nie mam szans na wykorzystanie tego w niedzielę... Będę bardzo zobowiązany za wszelkie rzeczowe informacje ;-)
16/08/2008 07:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2008-08-20 15:18   
disorder - Profil disorder
To nadal szczyt sezonu.
yomaha 2008-08-16 21:18   
yomaha - Profil yomaha
Dziękuję serdecznie za wszelkie rady. Mimo wszystko mam cichą nadzieję, że lecąc na przełomie września i października, czyli przynajmniej teoretycznie w już niśzym sezonie rozkład będzie mniej napięty i wszystko odbędzie się zgodnie z planem ;-)
amadeusz 2008-08-16 17:56   
amadeusz - Profil amadeusz
Dokładnie tak jak pisze Stenus... jeśli rozmowa z infolinią nie będzie się "kleić" to połóż słuchawkę i zadzwoń jeszcze raz. W końcu ktoś odbierze i pozmienia bez problemu.
humbak 2008-08-16 13:49   
humbak - Profil humbak
yomaha, Tak możesz zrobić, jak piszesz. Jakkolwiek wiele zalezec moze od asystenta w infolinii, ale jak trafisz na fajnego i kumatego, to wszystko bedzie dobrze.
yannkes 2008-08-16 13:07   
yannkes - Profil yannkes
tak, mozesz
yomaha 2008-08-16 08:03   
yomaha - Profil yomaha
Mam wielką prośbą do osób latających częściej niźli ja o informacje na temat ewentualnych zmian (i ich trybu) w C0. W czym jest rzecz - ano tak się złożyło, że wygrałem ich voucher i chcę wobec tego kopnąć się do Londynu na weekend (inna sprawa, że poza KRK-LGW-KRK nic innego za bardzo mi nie pasuje). I teraz mam pytanie, jak wygląda postępowanie w sytuacji odwołania sobotniego lotu "TAM"? Czy mogę bezpłatnie i niejako automatycznie (wszak jest to sytuacja przeze mnie niezawiniona) przebudować sobie "całość" rezerwacji na inny weekend? Bo nie mając lotu w sobotę zwyczajnie nie mam szans na wykorzystanie tego w niedzielę... Będę bardzo zobowiązany za wszelkie rzeczowe informacje ;-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy