Podwyżki opłat bagażowych działają wstecz?!

Czy podwyżki opłaty za bagaż mogą odnosić się w majestacie prawa do rezerwacji dokonanych przed ową podwyżką? Chodzi mi zarówno o nadbagaż, jak i dodatkowe sztuki bagażu - płatne na lotnisku. Co zaskakujące, nawet Ryan w przypadku podwyżki uzależnia wysokość opłat od terminu, w którym rezerwacja została dokonana(więc de facto niedawno obowiązywały równocześnie trzy różne cenniki). Wizzair każe zaś płacić wszystkim po równo (w moim przypadku 72zł zamiast 40zł za jedną sztukę;)). Pisałem do customer relations, ale wykręcają się punktem 7.2.2 Warunków Przewozu(który jest na oko BARDZO niekorzystny dla klienta). Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Pisać do ULC o takiej bzdurce?
06/08/2008 02:31  
gość_f49b6
gość_f49b6 - Profil gość_f49b6
mikerus 2008-08-06 02:44   
mikerus - Profil mikerus
Czy podwyżki opłaty za bagaż mogą odnosić się w majestacie prawa do rezerwacji dokonanych przed ową podwyżką?
Chodzi mi zarówno o nadbagaż, jak i dodatkowe sztuki bagażu - płatne na lotnisku. Co zaskakujące, nawet Ryan w przypadku podwyżki uzależnia wysokość opłat od terminu, w którym rezerwacja została dokonana(więc de facto niedawno obowiązywały równocześnie trzy różne cenniki). Wizzair każe zaś płacić wszystkim po równo (w moim przypadku 72zł zamiast 40zł za jedną sztukę;)). Pisałem do customer relations, ale wykręcają się punktem 7.2.2 Warunków Przewozu(który jest na oko BARDZO niekorzystny dla klienta). Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Pisać do ULC o takiej bzdurce?
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel