×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podwyżki opłat bagażowych działają wstecz?!


Czy podwyżki opłaty za bagaż mogą odnosić się w majestacie prawa do rezerwacji dokonanych przed ową podwyżką? Chodzi mi zarówno o nadbagaż, jak i dodatkowe sztuki bagażu - płatne na lotnisku. Co zaskakujące, nawet Ryan w przypadku podwyżki uzależnia wysokość opłat od terminu, w którym rezerwacja została dokonana(więc de facto niedawno obowiązywały równocześnie trzy różne cenniki). Wizzair każe zaś płacić wszystkim po równo (w moim przypadku 72zł zamiast 40zł za jedną sztukę;)). Pisałem do customer relations, ale wykręcają się punktem 7.2.2 Warunków Przewozu(który jest na oko BARDZO niekorzystny dla klienta). Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Pisać do ULC o takiej bzdurce?

06/08/2008 02:31,  
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

  
Czy podwyżki opłaty za bagaż mogą odnosić się w majestacie prawa do rezerwacji dokonanych przed ową podwyżką?
Chodzi mi zarówno o nadbagaż, jak i dodatkowe sztuki bagażu - płatne na lotnisku. Co zaskakujące, nawet Ryan w przypadku podwyżki uzależnia wysokość opłat od terminu, w którym rezerwacja została dokonana(więc de facto niedawno obowiązywały równocześnie trzy różne cenniki). Wizzair każe zaś płacić wszystkim po równo (w moim przypadku 72zł zamiast 40zł za jedną sztukę;)). Pisałem do customer relations, ale wykręcają się punktem 7.2.2 Warunków Przewozu(który jest na oko BARDZO niekorzystny dla klienta). Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Pisać do ULC o takiej bzdurce?
06/08/2008 02:44  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie