×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Okęcię z jednym pasem


linkinpark
linkinpark
Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” przeprowadzi renowację nawierzchni pasów startowych na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Renowacja nawierzchni krótszego pasa DS1 zaplanowana jest w terminie od 25 do 31 lipca, natomiast dłuższego pasa DS3 – od 1 do 15 sierpnia – poinformowała spółka. Renowacja nawierzchni pasów startowych ma na celu utrzymanie wysokiego standardu infrastruktury operacyjnej lotniska. Prace te prowadzone są każdego roku, po sezonie zimowym, w ramach programu renowacji i modernizacji infrastruktury operacyjnej lotniska im. F. Chopina. „Regularne renowacje nawierzchni pasów startowych pozwalają nam utrzymać wysoką jakość usług świadczonych liniom lotniczym i pasażerom. Infrastruktura operacyjna portu jest dla nas równie ważna, jak infrastruktura terminali. Dzięki temu możemy być pewni, że operacje lotnicze odbywają się bezpiecznie, a pasażerowie korzystający z usług lotniska im. F. Chopina mają zapewniony wysoki komfort podróży” – powiedział Jakub Mielniczuk, rzecznik prasowy PP „Porty Lotnicze”. W ramach renowacji, za pomocą technologii frezowania nawierzchni ścieralnej, wymieniona zostanie wierzchnia warstwa pasów startowych. Po oczyszczeniu, na drogach startowych zostaną ułożone nowe warstwy z betonu asfaltowego. W czasie prac, operacje lotnicze będą się odbywały przy użyciu jednego pasa startowego. Tylko w pierwszej połowie 2008 roku lotnisko im. F. Chopina obsłużyło ponad 4,5 mln pasażerów – 8,37 procent więcej niż w tym samym okresie roku ubiegłego. W porcie lotniczych im. F. Chopina wykonywanych jest ponad 2 500 operacji lotniczych w tygodniu.

23/07/2008 12:04,  
<>

gość_7c84a - Profil
gość_7c84a
  

linkinpark - Profil
linkinpark
  
Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” przeprowadzi renowację nawierzchni pasów startowych na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie.
Renowacja nawierzchni krótszego pasa DS1 zaplanowana jest w terminie od 25 do 31 lipca, natomiast dłuższego pasa DS3 – od 1 do 15 sierpnia – poinformowała spółka.
Renowacja nawierzchni pasów startowych ma na celu utrzymanie wysokiego standardu infrastruktury operacyjnej lotniska. Prace te prowadzone są każdego roku, po sezonie zimowym, w ramach programu renowacji i modernizacji infrastruktury operacyjnej lotniska im. F. Chopina.
„Regularne renowacje nawierzchni pasów startowych pozwalają nam utrzymać wysoką jakość usług świadczonych liniom lotniczym i pasażerom. Infrastruktura operacyjna portu jest dla nas równie ważna, jak infrastruktura terminali. Dzięki temu możemy być pewni, że operacje lotnicze odbywają się bezpiecznie, a pasażerowie korzystający z usług lotniska im. F. Chopina mają zapewniony wysoki komfort podróży” – powiedział Jakub Mielniczuk, rzecznik prasowy PP „Porty Lotnicze”.
W ramach renowacji, za pomocą technologii frezowania nawierzchni ścieralnej, wymieniona zostanie wierzchnia warstwa pasów startowych. Po oczyszczeniu, na drogach startowych zostaną ułożone nowe warstwy z betonu asfaltowego.
W czasie prac, operacje lotnicze będą się odbywały przy użyciu jednego pasa startowego.
Tylko w pierwszej połowie 2008 roku lotnisko im. F. Chopina obsłużyło ponad 4,5 mln pasażerów – 8,37 procent więcej niż w tym samym okresie roku ubiegłego. W porcie lotniczych im. F. Chopina wykonywanych jest ponad 2 500 operacji lotniczych w tygodniu.
23/07/2008 12:04  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie