Drogo, drożej, LOT !

Wiem. To wszystko przez ceny ropy ale przykro. Niedługo znowu mało kogo będzie stać na LOT. Jeszcze niedawno bilet SZZ-WAW-LHR-WAW-SZ kosztował 677 zł. teraz w tym samym październikowym terminie bilet kosztuje 1053 złote czyli o 35 % wiecej. Ciekawe co na to nowy nabytek personalny LOTu. Kułakowski czy jakoś tak.
19/07/2008 00:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-07-19 14:11   
humbak - Profil humbak
Bo to wiele zalezy od dostepnosci miejsc w danych taryfach, ale faktycznie LOT sobie miesza w tym, gdyz czesto podbija celowo ceny wycinajac tansze taryfy ze spzredazy.
szot 2008-07-19 14:08   
szot - Profil szot
Cezary: raz w LOT bilet kosztuje mniej, a raz więcej. Nie ma się czym przejmować moim zdaniem. Raz ktoś kupi bilet za 600 złotych, a na drugi dzień LOT sobie odbije i sprzeda na ten sam rejs bilety za 1200 złotych, na trzeci dzień komuś się trafi bilet za 386 złotych, i tak dalej....
mleko 2008-07-19 09:21   
mleko - Profil mleko
ja tez wiecej czytam niz pisze, ale momentami czasu brak....
trav 2008-07-19 02:58   
trav - Profil trav
Ogromnie sie zgadze z Twoja opinia Cezary (n.t. Locicy oczywiscie)..., ale wyluzuj troszeczke, zawsze beda podczas dyskusji obserwatorzy - czytelnicy. Nie wiem natomiast czy kolega dyrektor Czeresniewski/Wisniewski/Pietruszkowy (niepotrzebne skreslic) bedzie wstanie cos zrobic. Nikt nie jest w stanie zrobic nic, dopoki w Polsce nie zmieni sie pare rzeczy, glownie mentalnosc i uwielbienie do "dorobienia sie" jak szybko to mozliwe... oraz kolesiostwo.
Takie mam zdanie: obserwator, czytelnik, dyskutant (od czasu, do czasu)
Pzdr
marian 2008-07-19 01:38   
marian - Profil marian
Hmmm... Cezary: zawsze mozesz przeprowadzic ankete, zadzwon do 100 losowo wybranych numerow i sie wyjasni :P
cezary 2008-07-19 01:34   
cezary - Profil cezary
Czy Marian czytał jakąś książkę ?
Np "Czerwony kapturek" albo "Na jagody" ? TO były polskie książki.
marian 2008-07-19 01:32   
marian - Profil marian
niestety nie mam na nie czasu :) ale tak jakos wyszlo, ze zdecydowanie wiecej czytam niz sie udzielam na forum, chyba tak juz zostanie. niestety obowiazki wzywaja... pozdrawiam!!!
cezary 2008-07-19 01:29   
cezary - Profil cezary
marian jest czytelnikiem. To jest piekne odkrycie. jakie marian lubi ksiazki ? np kryminały Chmielewskiej ?
marian 2008-07-19 01:29   
marian - Profil marian
w pracy jestem i wpadam od czasu do czasu poczytac - tak miedzy zajeciami :) wiec w temacie nie jestem. a co do naszego LO to lecialem tylko raz i jak na razie wystarczy, hehe. poczekam na lepsze czasy :) oby panowie zaczeli dzialac i to szybko!!!
cezary 2008-07-19 01:25   
cezary - Profil cezary
marian na litość boska to cos powiedz zamiast tylko czytać !
marian 2008-07-19 01:24   
marian - Profil marian
czytelnikow Cezary, czytelnikow... :)
cezary 2008-07-19 01:24   
cezary - Profil cezary
dobranoc tomkukk
cezary 2008-07-19 01:23   
cezary - Profil cezary
Zawsze ciekawiła mnie ławka obserwatorów. teraz mamy tak: botros, marian, marshall, matbotro, marshall, matey
tomekk 2008-07-19 01:21   
tomekk - Profil tomekk
cezary: wejdź na wyższy poziom abstrakcji :) Chodzi o skuteczność samej sprzedaży a nie o jej przedmiot ;) Dobranoc.
cezary 2008-07-19 01:18   
cezary - Profil cezary
już piszę przez sen i ledwo ledwo ale tomku jest róznica między pęczkiem pietruszki a biletem lotniczym.
cezary 2008-07-19 00:59   
cezary - Profil cezary
Chyba nie żyję w Polsce tylko w Pernambuko albo innej republice bananowej a nie w kraju gdzie ludzie kompetentni są na właściwych stołkach.
tomekk: są pewne granice.
Mam nadzieję że cały zarząd LOT zostanie po prywatyzacji wywalony na zbity pysk bez odpraw.
Jako pasażerowie tylko na tym zyskamy.
tomekk 2008-07-19 00:52   
tomekk - Profil tomekk
Cezary: ponoć czy sprzedajesz pietruszkę czy bilety lotnicze to nie ma różnicy :) Dobry sprzedawca to dobry sprzedawca (masło maślane) ;)
cezary 2008-07-19 00:49   
cezary - Profil cezary
Najbardziej w cytowanym tekście podoba mi się że Pan Wiśniewski piastował stanowisko.
Znaczy co ? Karmił piersią jak piastunka ? Znał sie na Banku potem na PZU Życie a teraz jest specjalistą od linii lotniczej .
Ludzie ratunku !!!!!!!!!!!!11
tomekk 2008-07-19 00:47   
tomekk - Profil tomekk
Cezary: po czynach ich poznacie. Kułakowski jako świerza krew i były pracownik bardzo agresywnego gracza niesie pewną nadzieję. Nie wiem jednak, czy dadzą radę hegemonii związków zawodowych w Locie.
cezary 2008-07-19 00:42   
cezary - Profil cezary
tomek: pozwoliłem sobie na ten wątek bo mnie ciężki szlag trafił jak przczytałem info na stronie LOT:

Do kadry zarządzającej obszarem Sprzedaży w PLL LOT dołączają nowi menedżerowie: Wojciech Wiśniewski i Tomasz Kułakowski.
Funkcję Dyrektora Pionu Sprzedaży w PLL LOT objął Wojciech Wiśniewski, który ostatnio piastował stanowisko dyrektora sprzedaży i członka zarządu w Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Od 1998 r. był związany z portugalską grupą bankową Millenium BCP, początkowo jako dyrektor sprzedaży, a następnie odpowiedzialny za zarządzanie siecią oddziałów detalicznych.
W 2003 r. przeniósł się do centrali banku Millenium BCP w Lizbonie, gdzie miał możliwość realizacji kilku strategicznych projektów grupy. Po powrocie do Polski pod koniec 2005 r. objął stanowisko Dyrektora Departamentu Finansowania Handlu.
Wcześniej pracował dla ITT Sheraton w Toronto, Sodexho Polska oraz polskiego oddziału szwedzkiej spółki Arctic Paper.
Wojciech Wiśniewski jest absolwentem Wydziału Handlu Wewnętrznego Szkoły Głównej Handlowej. Mówi biegle po angielsku i portugalsku.

Stanowisko Dyrektora Biura Sprzedaży Internetowej obejmie Tomasz Kułakowski, który przez ostatnie trzy i pół roku odpowiadał za sprzedaż i marketing w Europie Środkowej przewoźnika niskokosztowego Ryanair, będąc zatrudnionym w londyńskim biurze firmy. Wcześniej pracował w agencji PR Sigma International, obsługując m.in. linie lotnicze Germanwings. Był także menedżerem ds. PR i marketingu Klubu Koszykarskiego Polonia Warszawa oraz dziennikarzem „Gazety Wyborczej”.
Tomasz Kułakowski jest absolwentem Instytutu Telekomunikacji na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zna biegle angielski. Ma 29 lat.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy