Informatorzy

Na lotnisku we Wrocławiu zdezorientowani pasażerowie mogą znaleźć pomoc u specjalnych informatorów. Odpowiedzą oni na wszelakie pytania i pojawiające się wątpliwości, wskażą miejsce dotarcia do odpowiednich stanowisk odprawy, a na hali odlotów posłużą pomocą przy przygotowaniu się do kontroli bezpieczeństwa. Jak ich poznać? Są dobrze oznakowani; w jaskrawo pomarańczowych koszulkach z napisem: "Need help? Potrzebujesz pomocy?" są każdego dnia na wrocławskim lotnisku. Bez trudu można porozumieć się z nimi także w obcych językach - np. po angielsku. Informatorzy na lotniskach to duże ułatwienie dla podróżnych. Z takiego rozwiązania korzystają pracownicy Polskich olei Państwowych (np. w Krakowie) jak również Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.
07/07/2008 13:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2008-07-08 11:47   
4tech - Profil 4tech
linkinpark: spoko.....ale czasami faktycznie chyba przesadzasz z nowymi postami..i nie chodzi mi o to ze to ty je podajesz chodzi o te ze nie kazde info zwiazane z lotnictwem musi pojawic sie na forum...
linkinpark 2008-07-08 11:39   
linkinpark - Profil linkinpark
marian i mrader:to forum jest dla każdego i jeżeli macie z tym problem to wasza sprawa.Wiec darujcie sobie glupie komentarze.
marian 2008-07-07 23:02   
marian - Profil marian
okej... już się nie czepam :)
mrader 2008-07-07 22:51   
mrader - Profil mrader
marian:a ta nie idzie w parze z ilością...?;))
marian 2008-07-07 22:29   
marian - Profil marian
w tym przypdku bardziej miałem na mysli jakość...
linkinpark 2008-07-07 19:53   
linkinpark - Profil linkinpark
marian:"ale linkinpark: nie pisz do mnie, że mam jakies parcie na szkło,".Nie napisałem że masz parcie na szkło tylko ze mógłbym tak napisac,bo skoro ty oceniasz mnie po iloście postów to ja Ciebie mogę w ten sam sposób ocenic.
marian 2008-07-07 18:51   
marian - Profil marian
może i troche sie uczepiłem, ale linkinpark: nie pisz do mnie, że mam jakies parcie na szkło, ok? znacznie wiecej czytam niz umieszczam tu wpisów, a zupełnie mi nie zalezy ile ich jest 100, 200 czy 800. a to, że jesteś nowy, jak to sam określasz, to okej... fajnie, że ciągle ktoś nowy się pojawia, ja w sumie też jestem nowy - w porównaniu do innych forumowiczów.
michalb 2008-07-07 18:30   
michalb - Profil michalb
czepiasz sie marian
linkinpark 2008-07-07 17:08   
linkinpark - Profil linkinpark
marian:o co ci chodzi?Oto że jestem nowy i dużo piszę?Oto że pisze informacje z lotnictwa których tu nie ma?Tak samo ja bym mógł powiedziec że skoro masz ponad 400 postów to masz parcie na szkło na tym portalu("że zakładasz nowe wątki tylko po to aby twój nick na liście pojawiał się częsciej niż inne... ").Zaczełem się interesowac samolotami i zamiesciłem tu pare tematów których tu nie było więc o co ci człowieku chodzi?Bo nie wiem co jest takiego złego że ktoś udziela się na forum?
marian 2008-07-07 16:33   
marian - Profil marian
linkinpark: sorry, ale mam wrażenie, że zakładasz nowe wątki tylko po to aby twój nick na liście pojawiał się częsciej niż inne... Czy to jest, aż tak ważne? Nie wiem...
linkinpark 2008-07-07 13:07   
linkinpark - Profil linkinpark
Na lotnisku we Wrocławiu zdezorientowani pasażerowie mogą znaleźć pomoc u specjalnych informatorów. Odpowiedzą oni na wszelakie pytania i pojawiające się wątpliwości, wskażą miejsce dotarcia do odpowiednich stanowisk odprawy, a na hali odlotów posłużą pomocą przy przygotowaniu się do kontroli bezpieczeństwa.

Jak ich poznać? Są dobrze oznakowani; w jaskrawo pomarańczowych koszulkach z napisem: "Need help? Potrzebujesz pomocy?" są każdego dnia na wrocławskim lotnisku. Bez trudu można porozumieć się z nimi także w obcych językach - np. po angielsku.

Informatorzy na lotniskach to duże ułatwienie dla podróżnych. Z takiego rozwiązania korzystają pracownicy Polskich olei Państwowych (np. w Krakowie) jak również Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy