Centralwings-bilety na sezon zimowy

Linie lotnicze Centralwings uruchomiły sprzedaż biletów na część regularnych połączeń lotniczych zaplanowanych na sezon ZIMA 2008/2009. Pasażerowie mogą kupować już bilety na przeloty pomiędzy 26 października 2008, a 28 marca 2009 r. Przewoźnik udostępnił w pierwszej kolejności dziesięć połączeń z pięciu polskich miast. Samoloty z Warszawy polecą między innymi do Bolonii, Londynu i Edynburga. Pasażerowie z Krakowa mogą już kupić bilety na połączenia do Rzymu i Bolonii, a z Gdańska do Dublina, Edynburga i Rzymu. Do Rzymu wyruszą również samoloty z Poznania i Wrocławia. Linie Centralwings uzgadniają również z biurami podróży plan rejsów charterowych na sezon zimowy, oraz analizują perspektywy rozwoju innych połączeń regularnych. Zgodnie z przyjęta w grupie LOT strategią, linie Centralwings w najbliższym czasie koncentrowały się będą na rozwijaniu segmentu połączeń czarterowych i Czarter-Mix. Nadal będą również realizowane połączenia regularne w segmencie low-cost.
04/07/2008 14:07  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2008-07-04 19:24   
miras - Profil miras
A moze C0 zechcialoby latac z KRK do CGN? 4U zawsze mialo dobre oblozenie na tej trasie.
linkinpark 2008-07-04 17:20   
linkinpark - Profil linkinpark
inni na tym portalu robią to samo,bynajmniej ja kiedyś dwa razy tak zauważyłem że to samo co na spedycje jest napisane to to samo na pasażer.I takie przypadki to ja już widziałem zanim tu zaczełem pisac.
adams 2008-07-04 17:14   
adams - Profil adams
linkinpark: ale ty kopiujesz i to wklejasz!
linkinpark 2008-07-04 17:12   
linkinpark - Profil linkinpark
informacja pochodzi z serwisu spedycje.pl-"linkinpark: piszesz kolego bzdury..." jeżeli to prawda to nie ja piszę bzdury tylko spedycje.pl,bo z tamtąd zasięgłem wiadomości w tym temacie.
4tech 2008-07-04 16:34   
4tech - Profil 4tech
gufi_gda: wlasnie o tym napisalem...skasowali !!!! a czy wroca to nie wiem...masz info na priv....
gufi_gda 2008-07-04 16:23   
gufi_gda - Profil gufi_gda
Ciekawe czy C0 poda wreszcie taką informacje która będzie w 100% prawdziwa. Nie można zarezerwować biletów z GDN do DUB!
4tech 2008-07-04 16:20   
4tech - Profil 4tech
linkinpark: piszesz kolego bzdury...WAW-DUB, i GDN-DUB zostaly skasowane i nie ma ich w zimowym rozkladzie lotow C0...najpierw sprawdz a pozniej pisz newsa na forum....
hamburg 2008-07-04 15:57   
hamburg - Profil hamburg
Mie tylko ciekawy gdzie mozna zarezerwowac loty do DUB z GDN :-)
tomekk-81 2008-07-04 15:50   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
czy te bilety można kupić w promocji ? zda mi się, że dostałem kilka dni temu tajnego newslettera na ten temat.
linkinpark 2008-07-04 14:07   
linkinpark - Profil linkinpark
Linie lotnicze Centralwings uruchomiły sprzedaż biletów na część regularnych połączeń lotniczych zaplanowanych na sezon ZIMA 2008/2009. Pasażerowie mogą kupować już bilety na przeloty pomiędzy 26 października 2008, a 28 marca 2009 r.
Przewoźnik udostępnił w pierwszej kolejności dziesięć połączeń z pięciu polskich miast. Samoloty z Warszawy polecą między innymi do Bolonii, Londynu i Edynburga. Pasażerowie z Krakowa mogą już kupić bilety na połączenia do Rzymu i Bolonii, a z Gdańska do Dublina, Edynburga i Rzymu. Do Rzymu wyruszą również samoloty z Poznania i Wrocławia.
Linie Centralwings uzgadniają również z biurami podróży plan rejsów charterowych na sezon zimowy, oraz analizują perspektywy rozwoju innych połączeń regularnych.
Zgodnie z przyjęta w grupie LOT strategią, linie Centralwings w najbliższym czasie koncentrowały się będą na rozwijaniu segmentu połączeń czarterowych i Czarter-Mix. Nadal będą również realizowane połączenia regularne w segmencie low-cost.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy