Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Centralwings-bilety na sezon zimowy

linkinpark
linkinpark
Linie lotnicze Centralwings uruchomiły sprzedaż biletów na część regularnych połączeń lotniczych zaplanowanych na sezon ZIMA 2008/2009. Pasażerowie mogą kupować już bilety na przeloty pomiędzy 26 października 2008, a 28 marca 2009 r. Przewoźnik udostępnił w pierwszej kolejności dziesięć połączeń z pięciu polskich miast. Samoloty z Warszawy polecą między innymi do Bolonii, Londynu i Edynburga. Pasażerowie z Krakowa mogą już kupić bilety na połączenia do Rzymu i Bolonii, a z Gdańska do Dublina, Edynburga i Rzymu. Do Rzymu wyruszą również samoloty z Poznania i Wrocławia. Linie Centralwings uzgadniają również z biurami podróży plan rejsów charterowych na sezon zimowy, oraz analizują perspektywy rozwoju innych połączeń regularnych. Zgodnie z przyjęta w grupie LOT strategią, linie Centralwings w najbliższym czasie koncentrowały się będą na rozwijaniu segmentu połączeń czarterowych i Czarter-Mix. Nadal będą również realizowane połączenia regularne w segmencie low-cost.

04/07/2008 14:07,  
<>

gość_16f3f - Profil
gość_16f3f

miras - Profil
miras

A moze C0 zechcialoby latac z KRK do CGN? 4U zawsze mialo dobre oblozenie na tej trasie.
04/07/2008 19:24  

linkinpark - Profil
linkinpark

inni na tym portalu robią to samo,bynajmniej ja kiedyś dwa razy tak zauważyłem że to samo co na spedycje jest napisane to to samo na pasażer.I takie przypadki to ja już widziałem zanim tu zaczełem pisac.
04/07/2008 17:20  

linkinpark: ale ty kopiujesz i to wklejasz!
04/07/2008 17:14  

linkinpark - Profil
linkinpark

informacja pochodzi z serwisu spedycje.pl-"linkinpark: piszesz kolego bzdury..." jeżeli to prawda to nie ja piszę bzdury tylko spedycje.pl,bo z tamtąd zasięgłem wiadomości w tym temacie.
04/07/2008 17:12  

gufi_gda: wlasnie o tym napisalem...skasowali !!!! a czy wroca to nie wiem...masz info na priv....
04/07/2008 16:34  

Ciekawe czy C0 poda wreszcie taką informacje która będzie w 100% prawdziwa. Nie można zarezerwować biletów z GDN do DUB!
04/07/2008 16:23  

linkinpark: piszesz kolego bzdury...WAW-DUB, i GDN-DUB zostaly skasowane i nie ma ich w zimowym rozkladzie lotow C0...najpierw sprawdz a pozniej pisz newsa na forum....
04/07/2008 16:20  

Mie tylko ciekawy gdzie mozna zarezerwowac loty do DUB z GDN :-)
04/07/2008 15:57  

czy te bilety można kupić w promocji ? zda mi się, że dostałem kilka dni temu tajnego newslettera na ten temat.
04/07/2008 15:50  

linkinpark - Profil
linkinpark

Linie lotnicze Centralwings uruchomiły sprzedaż biletów na część regularnych połączeń lotniczych zaplanowanych na sezon ZIMA 2008/2009. Pasażerowie mogą kupować już bilety na przeloty pomiędzy 26 października 2008, a 28 marca 2009 r.
Przewoźnik udostępnił w pierwszej kolejności dziesięć połączeń z pięciu polskich miast. Samoloty z Warszawy polecą między innymi do Bolonii, Londynu i Edynburga. Pasażerowie z Krakowa mogą już kupić bilety na połączenia do Rzymu i Bolonii, a z Gdańska do Dublina, Edynburga i Rzymu. Do Rzymu wyruszą również samoloty z Poznania i Wrocławia.
Linie Centralwings uzgadniają również z biurami podróży plan rejsów charterowych na sezon zimowy, oraz analizują perspektywy rozwoju innych połączeń regularnych.
Zgodnie z przyjęta w grupie LOT strategią, linie Centralwings w najbliższym czasie koncentrowały się będą na rozwijaniu segmentu połączeń czarterowych i Czarter-Mix. Nadal będą również realizowane połączenia regularne w segmencie low-cost.
04/07/2008 14:07  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: