Na igrzyska dolecą Lot-em

Polska reprezentacja na igrzyska olimpijskie dotrze samolotami LOT-u. Po ich zakończeniu część sportowców wróci do kraju LOT-em, a część samolotem rządowym. Choć 6 czerwca LOT zawiesił połączenia na linii Warszawa – Pekin, to jednak zawiezie tam większość polskiej ekipy. - Jesteśmy już po rozmowach z kierownictwem PLL LOT i w najbliższych dniach podpisana będzie umowa. Zostanie zatem podtrzymana tradycja, że narodowe linie przewiozą na igrzyska reprezentację kraju. Nastąpi to w trzech grupach, przy czym najliczniejsza odleci z Warszawy 26 lipca - powiedział sekretarz generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego Adam Krzesiński. Według szacunkowych obliczeń polska ekipa liczyć będzie około 400 osób, w tym 250 sportowców. Premier udostępni sportowcom samolot rządowy Polacy wracać będą z Pekinu w dzień po zgaszeniu olimpijskiego znicza - 25 sierpnia. - Nie da się przewieźć tylu osób jedną maszyną lotowską. Jest nam niezmiernie miło, że w tej sytuacji kancelaria prezesa Rady Ministrów udostępni samolot specjalny, tak zwany rządowy - dodał Krzesiński. LOT informował w połowie maja, że do połączeń dalekowschodnich powróci po otrzymaniu samolotów Boeing 787 Dreamliner. Dostawa pierwszych zamówionych w 2005 roku maszyn została przesunięta z 2008 roku na 2010. Połaczenia do Pekinu LOT uruchomił 30 marca, zawiesił zaś 6 czerwca.
28/06/2008 14:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2008-06-28 19:08   
mrader - Profil mrader
gdybym chciał mu ubliżyć użył bym bardziej trafnego słowa...słowa w stylu"w.l się"może sobie używać do kolegów w piaskownicy.end
admin 2008-06-28 18:45   
admin - Profil admin
mrader: bez ublizania prosze!!!
linkinpark 2008-06-28 18:40   
linkinpark - Profil linkinpark
moze przesadzilem ale on nie ma prawa mi ublizac np. słowami "co za kretyn!!!:D"
Z tego co wiem to to nie jest jego forum prywatne,jak nie chce to niech nie czyta !
marian 2008-06-28 16:41   
marian - Profil marian
a ja musze powiedzieć, że czytam to forum już od baaardzo dawna, może trochę mniej sie w nim udzielam :) ale jeszcze do tej pory nie widziałem tu słów typu ''wal się''. Minus Krzysiu, wielki minus...
szot 2008-06-28 16:27   
szot - Profil szot
A niech lecą nawet liniami DiabełAir...
mrader 2008-06-28 16:19   
mrader - Profil mrader
marqoos_pl:pokaż mi w którym momencie mam pretensje o jego jakiegoś tam newsa...jestem nawet pod wrażeniem...tego w jakim tempie je zamieszcza...:x
marqoos_pl 2008-06-28 16:10   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
mrader: coś tak wskoczył na linkinpark'a??? Napisał newsa związanego z branżą lotniczą, więc o co chodzi? Ludzie, troszeczkę luzu!!! Forum to nie miejsce na jakieś pyskówki! Jak ktoś chce tutaj zamieszczać wiadomości zaczerpnięte z TVN, to niech sobie to robi... Nawet z Trwam niech dodaje, jeżeli będą tylko związane z branżą...
mrader 2008-06-28 15:46   
mrader - Profil mrader
a co, napiszesz o tym news-a...:D
linkinpark 2008-06-28 15:31   
linkinpark - Profil linkinpark
linkinpark:nie ma tv.hehe chyba że w necie puszczą twoją relację...:D -wez sobie nie pozwalaj za dużo
mrader 2008-06-28 15:07   
mrader - Profil mrader
lepsza czy gorsza ,ale info dostarcza...;)
mrader 2008-06-28 15:03   
mrader - Profil mrader
linkinpark:nie ma tv.hehe chyba że w necie puszczą twoją relację...:D
linkinpark 2008-06-28 15:00   
linkinpark - Profil linkinpark
Żadna praca nie hańbi!
mrader nie śmiej sie bo jeszcze kiedys w przyszlosci jak wlaczysz tvn to mozesz zobaczyc moją relacje z przed kurnika (mam na mysli krk)
mrader 2008-06-28 14:55   
mrader - Profil mrader
pasazer:twoim zdaniem jaka telewizja nie goni za tanią sensacją...?;)
mrader 2008-06-28 14:53   
mrader - Profil mrader
...a o czym byś tam pisał?że pielgrzymka do częstochowy z powodu silnej ulewy dotarła do celu z 2dniowym opóźnieniem..?:D hehe
linkinpark 2008-06-28 14:48   
linkinpark - Profil linkinpark
mogę w każdje TV pracowac :) Nawet w TRWAM :D
mrader 2008-06-28 14:47   
mrader - Profil mrader
linkinpark:ty to w TVN24 powinieneś pracować...hehe ;)
linkinpark 2008-06-28 14:39   
linkinpark - Profil linkinpark
Polska reprezentacja na igrzyska olimpijskie dotrze samolotami LOT-u. Po ich zakończeniu część sportowców wróci do kraju LOT-em, a część samolotem rządowym.
Choć 6 czerwca LOT zawiesił połączenia na linii Warszawa – Pekin, to jednak zawiezie tam większość polskiej ekipy. - Jesteśmy już po rozmowach z kierownictwem PLL LOT i w najbliższych dniach podpisana będzie umowa. Zostanie zatem podtrzymana tradycja, że narodowe linie przewiozą na igrzyska reprezentację kraju. Nastąpi to w trzech grupach, przy czym najliczniejsza odleci z Warszawy 26 lipca - powiedział sekretarz generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego Adam Krzesiński. Według szacunkowych obliczeń polska ekipa liczyć będzie około 400 osób, w tym 250 sportowców.

Premier udostępni sportowcom samolot rządowy

Polacy wracać będą z Pekinu w dzień po zgaszeniu olimpijskiego znicza - 25 sierpnia. - Nie da się przewieźć tylu osób jedną maszyną lotowską. Jest nam niezmiernie miło, że w tej sytuacji kancelaria prezesa Rady Ministrów udostępni samolot specjalny, tak zwany rządowy - dodał Krzesiński.

LOT informował w połowie maja, że do połączeń dalekowschodnich powróci po otrzymaniu samolotów Boeing 787 Dreamliner. Dostawa pierwszych zamówionych w 2005 roku maszyn została przesunięta z 2008 roku na 2010. Połaczenia do Pekinu LOT uruchomił 30 marca, zawiesił zaś 6 czerwca.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy