×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Milionowy pasażer w Pyrzowicach


W dniu 24 czerwca w hali przylotów Terminalu B Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, zarządzanego przez Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, ponad miesiąc wcześniej niż w minionym roku, odprawiono milionowego pasażera. Okazał się nim pan Georg Dittrich, który przyleciał linią Germanwings z Kolonii/Bonn. Pan Georg jest częstym gościem katowickiego lotniska, ponieważ prowadzi w Polsce firmę. Szczęśliwiec otrzymał od przedstawicieli GTL SA niewielki upominek. Składała się na niego karta Premium Card umożliwiająca m.in. bezpłatne korzystania z parkingu MPL Katowice oraz ufundowany przez restaurację Szafranowy Dwór z Czeladzi voucher na kolacje dla dwóch osób. Przedstawiciel Germanwings przekazał milionowemu pasażerowi, oprócz firmowych upominków, dwa bilet o wartości 100 euro każdy na dowolną trasę tej linii. Korzystając z okazji warto przypomnieć historię milionowego pasażera w MPL Katowice. Po raz pierwszy, licząc w skali 12 miesięcy, milionowego pasażera odprawiono w roku 2005, dokładnie 16 listopada. Była nim restauratorka z Chorzowa pani Monika Bujak. Dynamiczny wzrost ruchu powodował, że w kolejnych latach milionowy pasażer odprawiany był coraz wcześniej. W roku 2006 było to 14 września, szczęśliwcem okazała się pani Ella Schlothauer z Niemiec. W kolejny 2007 roku, uroczystość ta, odbyła się niemal półtora miesiąca wcześniej, 27 lipca. Tym razem milionowym pasażerem był Włoch Giovannie Genta. Od 1994 roku, czyli chwili, kiedy Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA zarządza Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, pierwszy milionowy pasażer został odprawiony 11 lutego 2002 roku. Wtedy musiało upłynąć 8 lat, aby udało się osiągnąć wynik, który w tym roku uzyskano w ciągu niecałych 6 miesięcy. Źródło: strona lotniska w Pyrzowicach

24/06/2008 14:49,  
<>

gość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

  
gregory: bo nie dla psa kiełbasa. Dostałeś koszulkę i zdjęcie? To się ciesz! ;-)
25/06/2008 00:14  

gral - Profil
gral
  
gregory: te ich bony to mozna sobie od razu wsadzic, niezaleznie gdzie je sie wygralo, czy nawet kupilo. czytalem swego czasu w gazecie irlandzkiej jak to najzwyczajniej w swiecie dymaja klientow na bonach prezentowych...
25/06/2008 00:02  

  
Tiaaa...a mnie FRanca za bycie 2-milionowym dała nic nie warty bon którego i tak nie wykorzystałem. Ale za to mam fotkę z stewkami a pan Georg Dittrich pewnie takiej nie ma :)
24/06/2008 23:51  

  
No prosze. Cud. Cud dialektyczny!
24/06/2008 16:07  

  
Tylko pogratulowac !!!
24/06/2008 15:40  

  
W dniu 24 czerwca w hali przylotów Terminalu B Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, zarządzanego przez Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, ponad miesiąc wcześniej niż w minionym roku, odprawiono milionowego pasażera. Okazał się nim pan Georg Dittrich, który przyleciał linią Germanwings z Kolonii/Bonn. Pan Georg jest częstym gościem katowickiego lotniska, ponieważ prowadzi w Polsce firmę. Szczęśliwiec otrzymał od przedstawicieli GTL SA niewielki upominek. Składała się na niego karta Premium Card umożliwiająca m.in. bezpłatne korzystania z parkingu MPL Katowice oraz ufundowany przez restaurację Szafranowy Dwór z Czeladzi voucher na kolacje dla dwóch osób. Przedstawiciel Germanwings przekazał milionowemu pasażerowi, oprócz firmowych upominków, dwa bilet o wartości 100 euro każdy na dowolną trasę tej linii.
Korzystając z okazji warto przypomnieć historię milionowego pasażera w MPL Katowice. Po raz pierwszy, licząc w skali 12 miesięcy, milionowego pasażera odprawiono w roku 2005, dokładnie 16 listopada. Była nim restauratorka z Chorzowa pani Monika Bujak. Dynamiczny wzrost ruchu powodował, że w kolejnych latach milionowy pasażer odprawiany był coraz wcześniej. W roku 2006 było to 14 września, szczęśliwcem okazała się pani Ella Schlothauer z Niemiec. W kolejny 2007 roku, uroczystość ta, odbyła się niemal półtora miesiąca wcześniej, 27 lipca. Tym razem milionowym pasażerem był Włoch Giovannie Genta. Od 1994 roku, czyli chwili, kiedy Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA zarządza Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, pierwszy milionowy pasażer został odprawiony 11 lutego 2002 roku. Wtedy musiało upłynąć 8 lat, aby udało się osiągnąć wynik, który w tym roku uzyskano w ciągu niecałych 6 miesięcy.
Źródło: strona lotniska w Pyrzowicach
24/06/2008 14:50  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie