Butikowe biuro podróży

Czy ktoś zna jakies butikowe biuro podróży? Jesteśmy zmęczeni ciężką komercją w Rainbowach, Itakach czy Logosach. Szukamy czegoś żeby nie być jednym z tysiąca klientów na których się patrzy tylko przez pryzmat portfela. Również są dla nas ważni współtowarzysze podróży, bo atmosfera jest częscią wyjazdu. Niestety nic co widze mnie nie przekonuje że jakieś biuro może się czymś różnić. Nie interesuje nas typowe leżenie na plaży ale raczej jakieś ciekawe wyprawy z wypoczynkiem pod koniec. Sprawdzaliśmy też w pseudo wyspecjalizowanycg biurach ale poziom wiedzy osób z którymi rozmawiałam przez telefon jest niesłychanie niski. W jednym Pani nie umiała przybliżyć mi wyjazdu , twierdząc że ona tylko sprzedaje a w drugim biurze odradzano mi wyjazdu z powodu covid-19. Będe wdzięczna za podpowiedź.
13/06/2022 11:01  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
euroworldtravel 2022-06-19 08:10   
euroworldtravel - Profil euroworldtravel
Hej. Też byliśmy zmęczeni podŕóżowaniem jak bydło z bydłem za ciężkie pieniądze z przewodnikami którzy zachowywali się tak jakby byli tam za kare albo niestety cały czas spożywali %%%, ale nikomu poza nami takie coś nie przeszkadzało. Co więcej towarzysze podróży byli zachwyceni.
Koleżanka poleciła żonie biuro podróży Kyoko Ryoko prowadzone przez osoby na co dzień pracujących w branży hospitality w Japonii.
Osobiscie szkolą przewodników i nikt tam nie jest z przypadku.
Korzystaliśmy wielokrotnie od 2015 r i zawsze mamy mega pozytywne doświadczenia.
Grupy są małe. Bardzo spersonalizowane podejście i wysoki poziom. Ceny wcale nie wyższe niż w tych ultrakorporacjach .
Kilka biur sprzedaje ich wycieczki ale najlepiej jeżeli się skontaktujesz indywidualnie i poprosisz o obecne wyprawy, ponieważ nie wszystkie są zamieszczane na ich stronie. (zobacz link)
Jako jedyne biuro oferowało wycieczki podczas pandemii na pełnych obrotach, organizując wyprawy do Francuskich terytoriów zamorskich gdzie ograniczeń dla europejczyków nie było ( np Majota, Reunion, oraz Mauritius) gdy wszędzie szalały lock downy a kierunki były pozamykane. Generalnie destynacje czasami tak unikalne, o których nawet w większości nie słyszeliśmy i nie myśleliśmy że kiedykolwiek tam pojedziemy. Ale zobaczyliśmy coś czego nigdy nie zapomnimy.
Oni też sugerują gdzie warto pojechać, ježeli nie możemy się zdecydować.
Zdecydowanie nie skorzystamy z innego biura kiedy widzieliśmy że można i jak można.
Owszem nie jest to biuro dla każdego, ale też ludzi ktorych spotykamy na ich grupach są nietuzinkowi i przeważnie zostajemy w kontakcie po podróży żeby omawiać kolejne wspólne i rozmawiać o miejscach gdzie ktoś z tych osób był a inni nie... wymieniać się doświadczeniamy.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy