×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy ILS dla Katowic


W dniu dzisiejszym w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, Krzysztof Banaszek pełniący obowiązki prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej poinformował o podpisaniu umowy z firmą Thales Group na zakup i zainstalowanie na lotnisku Katowice - Pyrzowice, nowego systemu ILS. Instrument Landing System (ILS) jest jednym z kilku systemów wspomagających lądowanie, wykorzystywanym głównie przy złej pogodzie. Najnowszej generacji, dwuczęstotliwościowy ILS dla Pyrzowic, rozpocznie pracę w sezonie jesienno-zimowym. Źródło: strona lotniska w Katowicach

13/06/2008 13:19,  
<>

gość_1b7d7 - Profil
gość_1b7d7
  

  
A nic nie mowili o nowych polaczeniach?
13/06/2008 13:28  

  
W dniu dzisiejszym w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, Krzysztof Banaszek pełniący obowiązki prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej poinformował o podpisaniu umowy z firmą Thales Group na zakup i zainstalowanie na lotnisku Katowice - Pyrzowice, nowego systemu ILS. Instrument Landing System (ILS) jest jednym z kilku systemów wspomagających lądowanie, wykorzystywanym głównie przy złej pogodzie. Najnowszej generacji, dwuczęstotliwościowy ILS dla Pyrzowic, rozpocznie pracę w sezonie jesienno-zimowym.
Źródło: strona lotniska w Katowicach
13/06/2008 13:20  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie